Hrají
Horst Drinda
Německá říše
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nebezpečná pravda (1998) (TV film)
Emil Karewicz
Polsko
Nejlepší filmy:
Smyčka (1957)
Kanály (1957)
Rodný list (1961)
Jürgen Frohriep
Německá říše
Nejlepší filmy:
Hvězdy (1959)
My se vrátíme (1974)
Stopa kamenů (1966)
Mieczysław Pawlikowski
Ukrajina
Nejlepší filmy:
Gangsteři a filantropové (1962)
Pan Wolodyjowski (1969)
Modré pondělí (1971)
Mathilde Danegger
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jerzy Nowak
Polsko
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Amatér (1979)
Země zaslíbená (1974)
Maria Kaniewska
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Rodný list (1961)
Osvětim (1948)
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz (1978)
Zofia Mrozowska
Polsko
Nejlepší filmy:
Osvětim (1948)
Právo a pěst (1966)
Pokoj s výhledem na moře (1977)
Kalina Jędrusik
Polsko
Nejlepší filmy:
Země zaslíbená (1974)
Dvojí život Veroniky (1991)
Hanussen (1988)
Maciej Damięcki
Polsko
Nejlepší filmy:
Mastičkář (2023)
Kontrolované hovory (1991)
Sedláci (1973)
Henryk Hunko
Polsko
Nejlepší filmy:
Osamělá žena (1981)
Uprostřed nočního ticha (1978)
Rukopis nalezený v Zaragoze (1964)
Alexander Papendiek
Německá říše
Nejlepší filmy:
Malý Muk (1953)
Pět nábojnic (1960)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Walter Jupé
Německá říše
Nejlepší filmy:
Stopa kamenů (1966)
Doktor Schlüter (1965) (seriál)
Das Kaninchen bin ich (1965)
Erich Franz
Německá říše
Gustav Stähnisch
Německá říše
Nejlepší filmy:
Das Kaninchen bin ich (1965)
Albert Hetterle
Ukrajina
Nejlepší filmy:
Antigona (1992)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Horst Friedrich
Německá říše
Nejlepší filmy:
Případ Gleiwitz (1961)
Berlín - rozdělené město (1957)
Hans-Peter Reinecke
Německá říše
Nejlepší filmy:
Holubice (1960)
Jakub lhář (1974)
Stopa kamenů (1966)
Hans Ulrich Laufer
Německá říše
Nejlepší filmy:
Bídníci (1958)
Mefisto (1981)
Osvobození II - Průlom (1970)
Wolfgang Lindner
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)