Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ****

  Tento let měl hodně silný a hlučný motor. Drsně našlapaný vzdušný drive, prošpikován ostrými, cool hláškami, které pronáší ultra frajerská banda těžkých "badassů." Pracovitý a zásadový John Cusack, otcovsky drsný Nicolas Cage a opět nehorázně charizmatický, chytrý padouch v podání Johna Malkoviche. Mé pozornosti také neunikl Mykelti "Bubba" Williamson a Ving "Marsellus Wallace" Rhames a jako závěrečně na scénu vstupující, obávaný sériový vrah Steve Buscemi, který nebyl příliš mluvný, ale pokud se rozhodl něco pronést, stálo to za to. A taktéž ještě zmíním stylově velmi pasující a sluchu lahodící podmanivou hudbu. Celkově je kriminální osazenstvo letadla velmi charakterní a různorodé. To mě přivedlo na myšlenku, jak na sebe zločinci navzájem pohlížejí.(4.10.2010)

 • Pethushka
  *****

  Nepředvídatelný a velice vyvedený akčňák s opravdu perfektním hereckým obsazením. Prostě to nemělo chybu. Takto si představuji pořádný FILM!(25.12.2010)

 • igi B.
  ****

  Magořina. Tolik skvělých herců pro jednu magořinu. Ale faktem je, že zábavná, akčně velmi zdatná. Se zateměným mozkem a nepochopením sebe sama tři a půl hvězdičky, zaconkrouhleno budiž na čtyři...(19.2.2006)

 • Radek99
  **

  Celovečerní soubor snad všech existujících klišé akčního filmu, který vyniká opravdu mimořádným hereckým obsazením a hollywoodsky (nemimořádně) přihlouplým scénářem...(30.9.2013)

 • Viktooorka
  *****

  tady vidíme tu spravedlnost... při obraně své ženy, která byla těhotná, neštastně usmrtil jednoho "hajzlíka" a dostal za to basu.. svůj trest si odseděl a těšil se až konečně spatří svou holčiku.. jenže při převozu.. tedy při přeletu :) letadlo zajmou spolutrestanci, který letěli jen do jiné věznice.. a co jiného Cage může udělat??? než to celé bojkotovat a vypadat u toho jako velkej frajer :) akční scény, kdy Cage s dlouhými vlasy a sexy bílém tričku, dělá všechno proto, aby trestanci dostali co si zaslouží.. občas ukápla nějaká ta slina :-D přidejte si k tomu skvělé herecké výkony a záporáka Malkoviche.. a musí se vám to zalíbit :)(31.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace