Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sportovec
  **

  Vcelku slušný příběh s náznakem skutečné kvality se v poslední čtvrtině postupně propadá do akční rutiny. Výborné herecké obsazení i dobrá režie ztroskotávají na kasovně založeném scénáři. Sám jsem zvědav, co se o tomto filmu bude říkat za dalších 15-20 let.(20.8.2008)

 • Renton
  ***

  Scénář: Scott Rosenberg .. Nepřišel jsem tomu na chuť! Výborně obsazená akční podívaná. JENŽE- Skála je Skála a Bay je ... Takže jen 70%.(12.4.2005)

 • pan Hnědý
  ***

  Výborně akční, výborně drsný a nejlepší akční obsazení co si může milovník akčního filmu přát. Nechybí tu humor, extázová akce, napětí na maximum a režijní práci, kterou Simon West odvedl na výbornou! Con Air mě i po x projektech nepřestane bavit. Na svůj rozpočet jde o velmi dobrou akční jízdu, bez myšlenky na brzdný pedál. Simon West dlouho nepotvrdil svojí kvalitu, kterou v CA potvrdil na 100%. Nicolas Cage je "netradičně" skvělý, Steve Buscemi na svou roli perfektně pasoval (role psychopata na svou tvář dokonale sedí) a John Malkovich potvrdil svou hereckou kvalitu. Simon West má momentálně spoustu práce s dlouho očekávaným Expendables 2, kde všem akčním fanouškům může opět vytřít zrak. CON AIR je akční dynamit, který nebude nikdy zaprášený.(14.2.2012)

 • Radyo
  ***

  Je to dobré, ale Skála se mi líbila více. Herecké obsazení je lahůdkové. Trejo, Buscemi, Malkovich - paráda.(26.7.2002)

 • Gemini
  ****

  Co jednoduchého a výstižného o tom napsat? Snad jen "Zdar tvý práci", Simone Weste, tohle se ti povedlo. Hvězdná sestava Trejo, Buscemi, Rhames a Malkovich tvoří polovinu úspěchu filmu. Tu druhou samozřejmě Cage, Cusack, hudba a v neposlední řadě i růžový králíček:) Po letech stále stejně dobrá nevázaná zábava hodná 80%.(20.1.2003)

 • - Nicolas Cage jel v rámci přípravy na film do Alabamy, aby zlepšil svůj přízvuk. (KucC)

 • - Při v spouře v letadle ma dozorkyně Bishopová (Rachel Ticotin) v souboji s Pinballem (Dave Chappelle) na hlavě kšiltovku, která v jednotlivých zaběrech mizí a znovu se objevuje. (Beo.wulf)

 • - K natáčení byly použity tři letouny C-123 Provider. (Foxhound#1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace