Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Simon West od svého debutu nenatočil nic zajímavého a tak zůstává jeho Con Air opravdu nejlepším snímkem jeho kariéry. Potkali se zde úžasné osobnosti hereckého nebe přes Nicolase Cage, Johna Malkoviche, Johna Cusaka a třeba Stevea Buscemiho, který si svou roli maximálně užívá. Film je plný akce a jeho tempo je rychlejší než u většiny akčních filmů. Každý akční fanoušek si tento snímek musí užít.(3.6.2004)

 • POMO
  *****

  Rovnako zábavné a explozívne ako Skala, ale nepredvídateľné, a neberie sa to vážne. A zatiaľ čo v Skale bol jej "záporák" charizmatický a charakterný generál (čo jej v mojich očiach veľmi uškodilo), v Con Air máme záporákov plné lietadlo, a hneď tých najchladnokrvnejších (Malkovich), najbrutálnejších (Trejo) alebo najúchylnejších (Buscemi)! K tomu agent Cusack, řízek Cage, a rozbesnený rockový soundtrack Trevora Rabina!(30.4.2003)

 • Gemini
  ****

  Co jednoduchého a výstižného o tom napsat? Snad jen "Zdar tvý práci", Simone Weste, tohle se ti povedlo. Hvězdná sestava Trejo, Buscemi, Rhames a Malkovich tvoří polovinu úspěchu filmu. Tu druhou samozřejmě Cage, Cusack, hudba a v neposlední řadě i růžový králíček:) Po letech stále stejně dobrá nevázaná zábava hodná 80%.(20.1.2003)

 • imf
  ****

  I po letech s přehledem nejsarkastičtější bruckheimerovka s šíleným a vlasatým Cagem. Tehdy mu obě tyhle výstřednosti ještě "sedly" a Simon West pod Jerryho taktovkou div nevypustil duši, aby naservíroval vynikající akčňák se super hláškami, over-the-top kaskadérským festivalem a geniálně obsazenou rotou záporáků. Zpětně si člověk říká, jak to mohlo k čertu fungovat, ale díky bohu za to.(31.7.2007)

 • EdaS
  ****

  Člověk ten film musí milovat. Bruckheimer ve své nejlepší podobě - ďábelský casting, krásně přepálená akce, drsný humor a nadhled.(17.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace