Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  **

  Celovečerní soubor snad všech existujících klišé akčního filmu, který vyniká opravdu mimořádným hereckým obsazením a hollywoodsky (nemimořádně) přihlouplým scénářem...(30.9.2013)

 • H34D
  ***

  Výborné obsazení, z filmu i po letech teče testosteron po litrech. Atmosféra není špatná, akce vypadá také dobře, ale problém je ve scénáři. Ten neobsahuje žádnou chytrou kličku ani náznak hlubší promyšlenosti. Působí spíš jen jako improvizace namakaných alfasamců v upnutých tílkách. Navíc samotné charaktery jsou až příliš polarizované - hodného poldu nedoplňuje zlý polda, ale naprosto dementní polda a Nicolas Cage je místy až komický dobrák. Jen tomu Malkovichovi padla role jako hrnec na prdel. Con Air určitě není nuda, ale konkurence v podobě Skály, či Tváří v tvář je příliš silná... 7/10(1.3.2014)

 • POMO
  *****

  Rovnako zábavné a explozívne ako Skala, ale nepredvídateľné, a neberie sa to vážne. A zatiaľ čo v Skale bol jej "záporák" charizmatický a charakterný generál (čo jej v mojich očiach veľmi uškodilo), v Con Air máme záporákov plné lietadlo, a hneď tých najchladnokrvnejších (Malkovich), najbrutálnejších (Trejo) alebo najúchylnejších (Buscemi)! K tomu agent Cusack, řízek Cage, a rozbesnený rockový soundtrack Trevora Rabina!(30.4.2003)

 • Boss321
  *****

  Výborně obsazená akční jízda (i když Skála se mi líbila více). Cage, Cusack, Buscemi, Malkovich, Trejo.... Především Buscemi je skvělý a scéna s holčičkou nemá chybu. Cage tímto filmem zakončil období tří let, kdy natočil samé výborné filmy(Leaving Las Vegas, Skála a Tváří v tvář). Výborné a mohu každému jen doporučit. Trochu mě zaráží pouhých 75%, protože tohle je prostě akčňák jak má být.......(26.9.2007)

 • Pethushka
  *****

  Nepředvídatelný a velice vyvedený akčňák s opravdu perfektním hereckým obsazením. Prostě to nemělo chybu. Takto si představuji pořádný FILM!(25.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace