Spolu se Skálou, Nebezpečnou Rychlostí a Smrtonosnou Pastí nejlepší akční film minulého století. Nicolas Cage s dlouhou hřívou je zatraceně cool, jeho herecký projev je jak z 80. let. John Cusack tady na sebe upozornil, že umí hrát i ve filmech, kde se na herectví moc nehledí. John Malkovich je záporákem k pohledání, vždyť taky zabil víc lidí než rakovina. Trevor Rabin složil výraznou dunivou hudbu, s trochou kytarových motivů, která k filmu sedne asi lépe, než k odpolednímu samostatnému poslechu. Simona Westa je škoda, že si pošramotil pověst Tomb Raiderem.... Alespoň u mě.(30.12.2005)

Nicolasovi Cagovi tá rola vôbec nesedela, no za to Steve Buscemi v role psychopata, tak to bolo presné :D. Vďaka Cusackovi, dobrej hudbe a vydareným efektom sa na ten film celkom dobre pozerá.(31.1.2010)

Naprostá BOMBA na kterou se můžu dívat pořád dokola ! Nicolasovi to s dlouhými vlasy fakt sekne ,-) A ta písnička na konci mě vždycky rozbrečí. Prostě perfektní film. West má/měl talent, nechápu proč už netočí.(6.6.2008)

Toto je vrakovisko, toto je konvoj... A čo je toto? To je kameň ty debil! Pre mňa posledný akčný requiem nabitý všetkými akčnými klišé, ktoré sa tu v radostnej promenáde tisnú pred seba a ani sa len neobzrú, či náhodou po nich neostala hanba. Tu som výnimočne zniesol aj slovenský dabing (ten prvý, ktorý bohužiaľ už pochoval horší druhý) i keď by hocikto povedal, že v takto hláškami nabitom (a hovno by si nechcel?) filme to platiť nebude. Bodka so všetkými poctami ako sa len patrí a je len dodávam rest in pieces.(19.11.2011)

John Malkovich je můj nejoblíbenější záporáckej herec. V těhle rolích je fakt hustej, že mu prostě nejde nefandit. A nejinak je tomu i v Con Air. Krom toho jsou tu i další vynikající herci (Cage, Buscemi), akce je taky docela podařená (až na ten závěr). Takže 4* zaslouženě.(17.7.2004)