• sportovec

Vcelku slušný příběh s náznakem skutečné kvality se v poslední čtvrtině postupně propadá do akční rutiny. Výborné herecké obsazení i dobrá režie ztroskotávají na kasovně založeném scénáři. Sám jsem zvědav, co se o tomto filmu bude říkat za dalších 15-20 let.(20.8.2008)

Scénář: Scott Rosenberg .. Nepřišel jsem tomu na chuť! Výborně obsazená akční podívaná. JENŽE- Skála je Skála a Bay je ... Takže jen 70%.(12.4.2005)

Výborně akční, výborně drsný a nejlepší akční obsazení co si může milovník akčního filmu přát. Nechybí tu humor, extázová akce, napětí na maximum a režijní práci, kterou Simon West odvedl na výbornou! Con Air mě i po x projektech nepřestane bavit. Na svůj rozpočet jde o velmi dobrou akční jízdu, bez myšlenky na brzdný pedál. Simon West dlouho nepotvrdil svojí kvalitu, kterou v CA potvrdil na 100%. Nicolas Cage je "netradičně" skvělý, Steve Buscemi na svou roli perfektně pasoval (role psychopata na svou tvář dokonale sedí) a John Malkovich potvrdil svou hereckou kvalitu. Simon West má momentálně spoustu práce s dlouho očekávaným Expendables 2, kde všem akčním fanouškům může opět vytřít zrak. CON AIR je akční dynamit, který nebude nikdy zaprášený.(14.2.2012)

Je to dobré, ale Skála se mi líbila více. Herecké obsazení je lahůdkové. Trejo, Buscemi, Malkovich - paráda.(26.7.2002)

Co jednoduchého a výstižného o tom napsat? Snad jen "Zdar tvý práci", Simone Weste, tohle se ti povedlo. Hvězdná sestava Trejo, Buscemi, Rhames a Malkovich tvoří polovinu úspěchu filmu. Tu druhou samozřejmě Cage, Cusack, hudba a v neposlední řadě i růžový králíček:) Po letech stále stejně dobrá nevázaná zábava hodná 80%.(20.1.2003)

• - Nicolas Cage jel v rámci přípravy na film do Alabamy, aby zlepšil svůj přízvuk. (KucC)

• - Při v spouře v letadle ma dozorkyně Bishopová (Rachel Ticotin) v souboji s Pinballem (Dave Chappelle) na hlavě kšiltovku, která v jednotlivých zaběrech mizí a znovu se objevuje. (Beo.wulf)

• - K natáčení byly použity tři letouny C-123 Provider. (Foxhound#1)