Lara Croft - Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft - Tomb Raider

Akční / Fantasy / Dobrodružný

Velká Británie / Německo / USA / Japonsko, 2001, 93 min

Tři. Ale jen proto, že znám pc hru. Ta mě teda místy štvala, protože jsem pořád nemohla a nemohla zabít ty kostlivce. Ale pro S. Westa to kostilivec ve skříňi určitě není. Jsou i horší filmy podle videoher.(1.9.2006)

• choze

Tenhle film má v mých očích dost možná nejlepších úvodních pět minut v historii kinematografie - sexy kočka vyřídí střelbou obouruč vražedného robota a jde se osprchovat. Pak to celé ale rychle zešediví a do konce už to na chvíli rozzáří jen jedna dobrá akční scéna (přepadení Lařiny rezidence). Průměrný scénář, průměrná režie a oproti Indymu žádný styl. A do role Lary jsem si představoval někoho úplně jiného, ale koho to neřeknu, smáli byste se mi. Mimochodem jde o druhý nejvýdělečnější akční film s ženou v hlavní roli po VETŘELCÍCH.(9.8.2005)

Trápny dej, neskutočné "herecké výkony" a chabé kulisy. tak toto všetko je LC.... Škoda, veď Angelina, mala s počítačovou predlohou rovnakú postavu, takmer rovnaký xicht, obdobnú chôdzu, ba i rovnako veľlké a oblé ženské vnady . Samozrejme, že tá jedna hviezdička je navyše - len tak z nostalgie nad hodinami strávenými nad Playstation ....(21.6.2005)

• Arx

Dvě hvězdičky a to hlavně za Angelinu.(4.11.2006)

• gouryella

Dukaz jak se da totalne pokazit film, ktery se klidne (pri lepsim scenari) mohl stat kultovnim.(30.5.2002)