poster

Lara Croft - Tomb Raider

 • Velká Británie

  Lara Croft: Tomb Raider

 • Německo

  Lara Croft: Tomb Raider

 • Slovensko

  Lara Croft - Tomb Raider

Akční / Fantasy / Dobrodružný

Velká Británie / Německo / USA / Japonsko, 2001, 93 min

 • Reiniš
  ***

  Já se musím Lary trochu zastat. Podle mě to vůbec není, tak špatné jak se píše tady okolo. Děj skvěle odsýpá, akční scény jsou nápadité a celkově má film dobrou atmosféru. Angelina se pro tu roli snad narodila a skvěle ji sekunduje i (před bondovský) Daniel Craig nebo komická dvojice Taylor&Barrie. Příběh má svoje trhliny, ale to mi nevadilo, když jsem na tom byl v jedenácti v kině a nevadí mi to ani teď, když si Tomb Raider pustím v televizi.(15.5.2006)

 • castor
  **

  Jak jednou řekl Michael Madsen: „Když jste zedník, pokládáte cihly. Když jste herec, hrajete..“ To aby trošku rozptýlil atmosféru při otázce, jaké sra*ky občas natočil. U Lary nejde ani tak o herce, ale o ty, kteří stáli za kamerou. Tady nikdo nic moc říkat a vysvětlovat nemusí, kvalita si tu totiž šla na hodně dlouhý výlet a kdysi velmi zajímavý Simon West jen smutně přešlapuje na hranici trapnosti!!(14.12.2005)

 • xxmartinxx
  ***

  Ale jo. Angelina tu má charisma a tahle pitomost možná zabije pár mozkových buněk, ale vadit mi nějak nezačala.(9.12.2009)

 • Radek99
  *

  Až na hranici trapnosti místy došli tvůrci celovečerní filmové adaptace počítačové hry Tomb Raider, tím nejtrapnějším je fakt, že tomu, čemu se dá s přimhouřením oka říkat v případě počítačové hry inspirace, to je v případě hraného celovečerního snímku bezostyšné vykrádání Spielbergovské tetralogie o Indiana Jonesovi...(24.11.2006)

 • Tyler
  ****

  Je to docela slabota...teda scénář. Plus trestuhodné nevyužití Chrise Barrieho. Ale na druhou stranu je tu dokonalá a naprosto nádherná a sexy Angelina(!), díky které jsem si tenhle film koupil i na videokazetě (pravda, ve výprodeji za 50,- Kč :-)) a jen díky ní se těším i na druhej díl. Btw nemáte někdo plakát?(18.8.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace