Lara Croft - Tomb Raider

Lara Croft - Tomb Raider

Akční / Fantasy / Dobrodružný

Velká Británie / Německo / USA / Japonsko, 2001, 93 min

• sud

Angelina je sice sexy, ale to je celý. Film je sice pouze zábava, ovšem ne tolik zábavná, abych celou tuhle anabázi mohl ještě někdy podstoupit. 40%.(3.9.2007)

• Enšpígl

Ohromná propagace sexy Angeliny zabalená do pitomého filmu se slušnýma akčníma scénama. No, ale ty její kozy, když už je cpala do každého možnýho záběru, nejspíš proto, aby si jeden mohl zaslintat si fakt zaslouží dvě hvězdičky. Přesně v duchu známé rovnice: jedna koza = jedna hvězdička.(14.9.2007)

Samozrejme, ze tenhle film neni nejake mistrovske dilo, ale svoji funkci (pobavit a nenudit) plni skoro bezchybne. Herci jsou prumerny, vcetne Angeliny Jolie, ale u ni to nevadi, protoze je pekelne sexy a je podobna predloze. Je tu vsechno, co ma mit podobnej typ filmu, slusna akce, dobry efekty, svizna hudba, dobry zaporaci, sympatickej hlavni hrdina, navic docela slusnej pribeh. Sice by se mohlo vic casu stravit ruznym zkoumanim stop, odhalovanim pasti a podobne a ne vse vysvetlit behem par minut, ale film je zamerenej hlavne na akci, tak to zas tak nevadi. Celou dobu jsem se totiz paradne bavil, cemuz taky napomaha solidni delka a navic tu je Chris "Rimmer" Barrie.(12.6.2005)

• Rob Roy

Hodně velké zklamání. Aspoň ta Angelina mohla být častěji obnažená. Aspoň ten Rimmer.(24.4.2003)

Tři jenom za skvělou Angelinu Jolie a Chrise "Arnolda J. Rimmera" Barrieho...(3.9.2002)