poster

Eso v rukávu

 • USA

  Ace in the Hole

 • anglický

  The Big Carnival

Drama / Film-Noir

USA, 1951, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsunami_X
  *****

  Geniální počin, který si mistr zopakoval o dvě desetiletí později, ovšem v mnohem humornějším hábitu. Obžaloba „žurnalistky“ i lidské zkaženosti, která zraje s časem jako víno a přiznám se, že po letech jsem tento film docenil mnohem více, než po bezprostřední konfrontaci.(20.2.2005)

 • ork
  ****

  For Me 84%(12.12.2009)

 • Rob Roy
  *****

  Lepší než Sunset Boulevard!! Film o tom, jaká dokáže být novinařina svinstvo. Kirk Douglas skvěle zahrál jednoho z největších hajzlů na filmovém plátně.(27.5.2003)

 • lamps
  *****

  Trefné, účinné, nestárnoucí. Většina amerických filmů oslavuje novináře coby zvěstovatele krutých pravd a nezákonných machinací, Wilder zde poukázal na jejich druhou, temnější a pravdivější tvář - tvář nelítostných štvanců, kteří neváhají pro svůj velký článek hazardovat s lidským životem, navíc v neopakovatelném podání brilantního Kirka Douglese. Na svou dobu ještě ostřejší a více nesmlouvavá kritika mediálních praktik než o celých 64 let novější Fincherova Gone Girl, zářný důkaz toho, že v dobách poválečného Hollywoodu zkrátka dokázali filmaři s jednoduchým námětem i kompozicí vykouzlit důležité a stále aktuální myšlenky....(6.4.2016)

 • misterz
  *****

  Strhujúci príbeh o temných stránkach ľudskej duše, ktorá baží len po mamone a svetskej sláve. Nikdy však nie je neskoro na nápravu, cena ale môže byť veľmi veľká... Film-Noir, ktorý som pozrel takmer na jedno nadýchnutie a s rozuzlením, ktoré ma po emotívnej stránke celkom slušne zasiahlo. A Kirk Douglas? Škoda písať, geniálny ako vždy, a v tomto prípade to platí dvojnásobne, pretože jeho rola nebola práve jedna z najľahších. Klobúk dole.(10.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace