Venkovská pouť a tancovačka, akorát, že se tomu v USA říká rodeo a dají se vyhrát peníze. Kelly Cobb (Jeff Richards) a jeho parťák a řirdič zvaný Cool Man (Arthur Hunnicutt) objíždějí malá venkovská rodea a Kelly se snaží vyhrát dost peněz, aby si mohl koupit nějaký pozemek. Na jedné štaci se nachomejtne k tomu, když po barové zpěvačce Jackie Adams (Mamie Van Doren) vyjede místní vidlák. Je z toho rvačka a dále jedou už jako trio. Jackie se Kelly líbí a dává mu to najevo, ale on vidí jen závodění na koních, chytání bejků do lasa a hlavně výhru na konci. Navíc se kolem motá ještě poměrně bohatá blond fanynka Liz (Carol Ohmart). Jak dopadne Kelly mezi Skyllou a Charybdou? (Peabody)

Peabody

Mamie van Doren měla dvě přednosti. Herecké nadání to ale nebylo, tady připouštím, že méně piští než v jiných filmech a pokud zpívá sama, není tragická.  Nicméně počád pokaždé když má něco říci, tak se zhluuboka nadechne, zakoulí očima  a vypadá jako by právě formulovala teorii relativity.  Rodeo mne nezajímá, country muzika taky ne (až na výjimky, ale tohle není výjimka), místy je tu snad nějaký rokenrol. Ta druhá peroxidka je hezčí a jestli má ještě prachy, nevím, nad čím hlavní hrdina váhá. Scénář je tak pro letní road-in kina s pěknou slečnou, hodně, hodně jednoduchý. ()