poster

Raz, dva, tři

 • USA

  One, Two, Three

Komedie

USA, 1961, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  I přes dabing studia Bär a Libora Terše v hlavní a zcela dominující roli výborná komedie. Překvapivě politicky kousavá a vzhledem k době vzniku nesmírně aktuální. Pokud byste si někdy chtěli dělat legraci ze zapálených komunistů (například svých prarodičů), pusťte jim tenhle film. Sice nic nepochopí, ale vy se alespoň od srdce zasmějete.(20.11.2011)

 • Jossie
  *****

  Já bych to nazvala "strašně rychlý film", protože co tam předvádí ten ředitel pobočky Coca Coly, to je neskutečné. Ale jinak je to v podstatě hláška za hláškou a rozhodně se u toho člověk zasměje.(9.7.2008)

 • dr.horrible
  *****

  Itsy bitsy teeny weeny, yellow polka, dot bikini.. Protikomunistický manifest. Jedna z najlepších komédií vôbec(18.10.2013)

 • Enšpígl
  *****

  Neskutečně zábavná konverzační komedie. Tolik vtipných narážek na komunisty, ale i kapitalisty, fašisty a zřejmě všechny ..isty na světě jsem ještě neslyšel. Hlášky jdou tak rychle za sebou, že mezi nima stačíte říci akorát tak: raz, dva, tři a máte další hlášku. Masakr mé bránice ještě umocnila v německém jazyce zpívaná Internacionála . Této komedii dávám štempl nejvyšší kvality.(30.3.2007)

 • Matty
  ****

  „Řekl jsem Karl Marx, ne Groucho“ Billy to tentokrát rozjel ve velkém. Film je sice opět situován do několika málo interiérových prostor, ale kadence vět boří všechny možné rekordy. James Cagney ani nepotřebuje v rukou tommy gun, s jakou kadencí pálí ostré hlášky. Tempo je neustále stupňováno, hrany politicky nekorektních narážek zostřovány. Wilder zkrátka pojal konverzační komedii jako zběsilou akci, což je nejlépe patrné během naprosto nestíhatelných scén, kdy složité pohyby provádějí a vybroušené hlášky z úst vypouštějí postavy, na jejichž sečtení nestačí umět počítat do tří. 85% Zajímavé komentáře: genetique, Madison(14.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace