poster

Někdo to rád horké

 • USA

  Some Like It Hot

 • slovenský

  Niekto to rád horúce

Komedie / Krimi / Romantický / Hudební

USA, 1959, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  *****

  Nikdy nezapomenu na ten okamžik, kdy jsem film viděla poprvé. Byla jsem na základní škole, bylo už pozdě v noci a já druhý den vstávala do školy. Zavíraly se mi oči, chtělo se mi spát, ale začal tenhle snímek a tolik mě pohltil, že jsem ho musela dokoukat a pak o něm všem vyprávět. Miluji ho!(3.6.2008)

 • EdaS
  *****

  Po naprosto všech stránkách brilantní komedie. Viděno aspoň patnáctkrát.(15.11.2009)

 • Pethushka
  *****

  Nadčasová a geniální komedie se svěžím humorem. Vynikající herecké obsazení a překrásná Marilyn. Kombinace, které se nedá odolat. Chvíli jsem si dokonce říkala, že lepší už to být nemůže. Tohle je pravděpodobně nejčistší podoba filmu.(26.4.2011)

 • hellstruck
  ****

  Úsměvný film. Ale nejlepší komedie vůbec? Možná tak v roce 1959. Nepamatuji si, že bych se během sledování zasmála nahlas a to ani jedinkrát. Přesto nemůžu Some like it hot upřít jakési kouzlo, které vás chytne a nepustí do konce. Marilyn jsem nikdy neměla ráda (proč? stačí si přečíst zajímavosti), ale tady byla jednoduše nadpozemsky okouzlující. Když ne výkonem, vzhledem určitě. Curtis s Lemmonem ji ale jednoduše zastínili a jejich pitvoření v dámských šatech mě pobavilo. Co moc nechápu je odbytý konec, který mnohým připadá kultovní - pro mne byl uspěchaný.(31.5.2014)

 • Eddard
  *****

  He. Jedno z vůbec nejbrilantnějších děl hollywoodské komedie a asi nejznámější z pomyslného náhrdelníku filmových perel, malého mistra Billyho. Marilyn jako Sugar je tady opravdu k nakounustí (i když je dnes ideál ženské krásy trochu jinde), alfou a omegou filmu je ale komický velevýkon Jacka Lemmona. Jsou to právě jeho gagy, hlášky a úšklebky, které mě i po xté rozesmívají a vyvažují daleko škrobenějšího Curtise (jehož slizký přízvuk jižanského aristokrata, který používá pro své milionářské alter ego na mě působí jako skřípání nehtů na tabuli). Ať žije Dafne a Billyho vypointovaný scénář, prošpekovaný hláškama. 90%(1.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace