Někdo to rád horké

• slovenský

Niekto to rád horúce

Komedie / Krimi / Romantický / Hudební

USA, 1959, 120 min

Herecky koncert odbou hlavnich protagonistu zastinil jakekoliv pokusy Marilyn Monroe se zviditelnit - v tomto filmu je odsunuta ta druhou kolej bezkonkurencnim humorem panu Curtise a Lemona, kteri svym hereckym umenim vytvorili zrejme nejlepsi komedii vsech dob. Co vic jeste rict?(5.9.2003)

Řekne-li se Hollywood, tak se mi jako první vybaví tento skvost. Někdo to rád horké je totiž jeho ryzí podobou. A to myslím bez pejorativního významu.(30.10.2007)

"Třináct děvčat v posteli je nešťastný číslo. Dvanáct musí vypadnout." Mně tedy nepřipadá ani trochu vtipné, když se muž převlékne za ženu, ale v tomto případě to prchajícím hudebníkům odpustím. Oni mě totiž nechtěli rozesmát svými převleky, ale konfrontací mužského myšlení v ženském světě a to jim jde velmi dobře. Tady se zkrátka střílí ostrými a i když jsem nebyl každým výstřelem zasažen, tak nejedna hláška si neomylně našla cíl v mé bránici. A to to ani nemám rád příliš horké.(21.11.2015)

Skutecny klenot mezi komediemi: Wilder se opet predvedl v nejlepsi forme. Jen ta Marilyn mi zde moc nesedi. Ale jak se pravi v zaveru "Nobody´s perfect" :)(1.8.2002)

Ziadna slava...(23.9.2009)