Někdo to rád horké

• slovenský

Niekto to rád horúce

Komedie / Krimi / Romantický / Hudební

USA, 1959, 120 min

// Distribútor: United Artists //(19.12.2013)

Klasika všech klasik, ať si kdo chce co chce říká. Ale je to zásluha (kromě režiséra a scénáristy, samozřejmě) bravurních výkonů Tonyho Curtise a Jacka Lemmona. Ale nějak nemůžu jít nad 80%, neptejte se proč. Hm, že bych byl jedinej komu se MM nikdy nelíbila?:)(28.3.2003)

"Je to už dvacet let, co jsem se zvolil šéfem týhle organizace. A můžu snad říct sám, že jste zvolili dobře." Mně tedy nepřipadá ani trochu vtipné, když se muž převlékne za ženu, ale v tomto případě to prchajícím hudebníkům odpustím. Oni mě totiž nechtěli rozesmát svými převleky, ale konfrontací mužského myšlení v ženském světě a to jim jde velmi dobře. Tady se zkrátka střílí ostrými a i když jsem nebyl každým výstřelem zasažen, tak nejedna hláška si neomylně našla cíl v mé bránici. A to to ani nemám rád příliš horké.(21.11.2015)

Klasika...Krásná Sugar, ne tak krásné Josefina a Daphne, dirlidirlidirli dong, poupoupidou:-) hloupý Osgood a Psí dečka, zkrátka Nobody is perfect(30.10.2007)

(1001) Mně přijde, že tento film je naprosto dokonale napsaný. Když pominu všechny osobní vášně, kvůli kterým tento film zbožňuju (Marilyn a ty její božsky necudné šaty, roztomilý pánský ansábl, osobní konotace), tak prostě musím profesně obdivovat, jak je to promyšlené. Vypointované jsou jak jednotlivé dialogy, tak celé scény i film jako celek. Opravdu profesionální práce, a ještě navíc třeskutě vtipná.(4.1.2013)