poster

Svědek obžaloby

 • český

  Svědek pro obžalobu

 • USA

  Witness for the Prosecution

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1957, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ****

  U Billyho Wildera som si dávno zvykol, že jeho filmy majú visačku vysokej kvality. Podobne tomu je aj pri tejto súdnej dráme, kde si ma bezpochyby získal jedinečný výkon Charlesa Laughtona v úlohe advokáta Wilfrieda Robartsa. Jeho britký humor okorenený sarkazmom dodáva príbehu zvláštny pôvab a tým sa vymyká od ostatných filmov podobného žánru.(7.1.2009)

 • Malarkey
  ****

  Tenhle film se celou dobu tváří jako klasická soudní kriminálka. Vy to po tý hodině a půl všem těm hercům a herečkám věříte a řikáte si, že jste viděli tuctovku, na kterou jste přišli už od samotného začátku a hrdě se těšíte, až to každýmu vyblejete do světa. Jenže ouha, film má posledních dvacet minut, kde se stane asi tucet naprosto šokantních scén a vše je v tu ránu okamžitě jinak. Už jenom kvůli tomu to stojí za to tenhl film vidět, protože to, co udělali s koncem, to ani v dnešní době nenajde konkurenci.(5.11.2011)

 • cheyene
  *****

  Svědek obžaloby je perfektní drama z prostředí soudního líčení. Precizní atmosféra, dobře napsané dialogy a vynikající děj, kterému dominují skvělé herecké výkony ústředních postav, to jsou hlavní klady tohoto snímku. Výsledný dojem a celkové hodnocení ovšem zvedne geniální závěr, ke kterému není co dodat. Dokonalost.(19.8.2012)

 • Sonnery
  *****

  Do dnešní filmů narvou půl miliardy, padesát výbuchů, čtyři roboty, prdel Margot Robbie i cameo Marka Vašuta a stejně mě nejvíc rozseká film, kterej se skoro celou dobu odehrává v jedný místnosti a je stejně starej jako Karel Gott. Pecka!(27.8.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Agáta Christie podle legendárního Billyho Wildera. Slušné soudní drama, které však trpí na příliš pomalé tempo.(14.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace