Koupili starou jachtu a rozhodli se ji předělat na luxusní domov. Povídačky, že na lodi straší, nové majitele moc netrápí – dokud se nezačnou dít podivné věci. (Netflix)

pepo

Právom zabudnutá záležitosť, ktorá má zaujímavého deja tak na 5 minút a zvyšok je vata. Ale aspoň vata so sympatickou ústrednou dvojicou a niekoľkými akože fajn pasážami. 4/10 ()

Oktavianus

Horor? To opravdu ne. Nezáživné drama o jedné ošklivé lodi. Špatně napsané a zrežírované (třeba hned po nálezu mrtvoly na konci začne hrát veselá hudba, že je vše v pořádku, a všichni se smějí a jsou šťastní). Ztráta času. ()

liquido26

Jako horor to samozřejmě nefunguje vůbec, ale jako mysteriózní film o záhadě na lodi a rozřešení toho, co se stalo mě to neurazilo. ()

drankeryth

Lod bez posadky sa plavi do neznama. Tuto lod kupil jeden nemenovany par a dali ju zrenovovat aby ju mohli pouzit na plavbu. Na lodi sa novemu majitelovi objavil jeden duch a preto si na pomoc zavolal jedneho chlapika, ktory mu ma objasnit, preco tam je. Ten si zas na pomoc zobral jedno medium, ktoru znazornila jedna postarsia zenska, cez ktoru sa vsetko vysvetlilo kde je zakopany pes. Tej na ksicht hodili jednu satku aby nic nevidela a pred jej ksichtom jej ten chlap pobehoval dajakou ladickou, ci co to bolo. A potom im vypovedala osud lodi, ktora skryvala jedno tajne tajomstvo:) Kratky film sa neuveritelne vliekol a nic take nepriniesol aby nieco naznacovalo, ze to ma byt horor. ()

Sandman92

Prvních dvacet minut koukatelne, poté nuda a šeď. Rozhodně jsou stejne staré filmy, které stojí za Vás čas. Tenhle to ale není. ()