Za zvuků hudby

Sound of Music, The

Muzikál / Rodinný / Drama / Životopisný

USA, 1965, 174 min

• Revanx

Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(26.1.2009)

THE BEST muzikál, co jsem kdy viděl!!! TIPseznam dalších křesťanských filmů.(24.10.2014)

Nechápu, že tenhle film nemá hodnocení 100%. Má totiž všechno, co kvalitní snímek potřebuje, a to fakt nekecám :-)) Opravdová, nefalšovaná a kompletně lidská nádhera!!!(16.3.2011)

Nádherný film a úplne odlišný od ostatných.(28.6.2012)

Co si budeme nalhávat,Za zvuků hudby strašlivě zestárlo.Ovšem přesto (nebo snad proto?) si film dokázal zachovat jisté naivní kouzlo.Tři hodiny koncentrovaného kýče plného krutě optimistických songů a všudypřítomných dětiček nezní jako zrovna ideální zábava pro druhou dekádu 21. století,ovšem musím ocenit,že navzdory děsivé stopáži film vůbec nenudí,Julie Andrews je jako vždy okouzlující a Christopher Plummer je správně odtažitý a autoritativní.Z dnešního pohledu bych asi měl dát tři hvězdičky,ale já tu vachrlatou čtvrtou přihodím z úcty k tvůrcům a ze schovívavosti k těm pětačtyřiceti rokům,které má film už na krku.Nedivím se,že ve své době to bylo tak populární. 75 %(1.2.2011)