Od pádu letadla uběhlo několik měsíců. Zmutovaná zvířata převzala nadvládu v ulicích. Jamie, o které si všichni myslí, že zahynula, zachránil rybář, který ale nemluví anglicky. A ona zůstává v jeho domě, protože všude v okolní přírodě jsou zuřící zvířata. Ostatní museli podepsat dohodu o tom, že nebudou zveřejňovat žádné informace z akce, kterou podnikli. Výměnou za to dostávají imunitu. Jamie se z rybářova domu spojí s Mitchem, který nemůže uvěřit svým uším, že je Jamie naživu. Oznamuje mu, že má stále u sebe leopardí mládě, které není zmutované. Členové týmu se opět sejdou. Uprostřed města je ale napadnou zvířata a rozeběhnou se směrem k jejich autu. (TV Nova)

tron

Najviac sa mi páčila sympatická chémia medzi hercami, ktorých postavy akoby sa nevideli sto rokov a o to viac si opätovné stretko užívajú - a my s nimi. Znova sa potvrdzuje, že práve fajn postavy zahrané dobrými hercami sú hlavným plusom Zoo. Paradoxne sa mi páčil aj koniec, hoci až tak veľmi otvorené závery nemám obvykle v láske. ()