poster

West Side Story

 • USA

  West Side Story

 • slovenský

  West Side Story

Muzikál / Romantický / Drama

USA, 1961, 145 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  *****

  Tohle je opravdu film z jiné doby. Už jen pět a půl minuty dlouhá orchestrální předehra místo úvodních titulků je dnes nepředstavitelná. A i v jiných ohledech muzikál předvádí, že má dost času. Základní shakespearovský motiv se dá přesadit prakticky kamkoliv a do libovolné doby, a s trochou snahy můžeme v Natalii Wood hledat Portoričanku. Hudba, písně, taneční choreografie a režie pak dokážou strhnout diváckou pozornost a překonat slabší místa jednoduchého příběhu.(2.5.2016)

 • Terva
  *****

  Tohle je prostě klasika.(8.1.2012)

 • Deschain
  ****

  Tak určite že im (ne)zmysel ich žabo-myších vojen dôjde až vtedy, keď zakopávajú o mŕtvoly svojich kamarátov. Deti. K hudbe sa vyjadrovať nejdem, je úžasná, texty sú skvelé, najmä zábavný Gee, Officer Krupke, obľúbené určite America a Tonight. Inak ma veľmi bavila hra s farbami a tieňmi. A ten moment, keď si Baby John číta komiks s Captain Marvel. Muzikál, v ktorom majú tri ženské postavy dohromady viac rozumu ako celé mužské obsadenie. Ak nerátam pána vedúceho v obchode. Ale ten už bol akože príliš starý a mal nárok používať mozog.(5.1.2012)

 • poz3n
  ***

  Lepkavé. Velice lepkavé. Hlavní hrdina byl velice lepkavý a nejedenkrát jsem propukl v hurónský smích když volal svojí milou. Samozřejmě z technické stránky všechno skvělé, kamera parádní, s choreo jsem taky neměl problém, jen trochu s tím jak ze všech pořád teklo a jak to bylo lepkavé.(18.1.2012)

 • Hellboy
  *****

  Krásný film, nádherné melodie..(1.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace