Lepší zítřek

John Woo

John Woo, Hing-kai Chan

Horace Wong

Ka-Fai Koo

John Woo je opravdu mistrovský režisér (už mě přijde trapný to furt opakovat ale je to tak). V lepším zítřku vsadil ještě víc na příběh než jindy a akčních scén nám trochu ubylo. Výsledek vůbec není na škodu a film je velice koukatelný a "woovsky" dojemný. Ti Lung je opravdu sympaťák a když je jeho parťák samotný Chow Yun-Fat tak není co řešit.(11.6.2005)

Výborný zástřel, který sice narozdíl od pozdějších děl této dvojice ještě do černého nezamířil, ale jen těsně. Sakra těsně.(30.6.2008)

První významné dílo Johna Woo, první heroic bloodshed, drama dvou bratrů na opačných pólech zákona... mnoho citů, mnoho krve, nádherná akce, toto je film, který musíte vidět!(22.4.2002)

Je to opravdu epos, nádherný příběh a skvěle zahrané postavy, jen mi tam chyběla ta Shingova přeměna v padoucha. Už zde se projevily Wooovy inveční schopnosti pro akci a vůbec pro film. A nakonec tu je skvělá akce s květináčema, ta mě fakt dostala!!!(9.5.2005)

Nie príliš výrazná kriminálka Johna Woo s jeho dvorným Chow Yun-Fatom v nie takej hlavnej úlohe, ako sa nás niektorí snažia presvedčiť. Krv, spomalené zábery... mňa to nebavilo. Nie každý akčný hongkonský film je klasika.(1.1.2005)