Lepší zítřek

John Woo

John Woo, Hing-kai Chan

Horace Wong

Ka-Fai Koo

Stylistická rozcvička, v níž se ještě náboje nesypou skrz hlaveň až tak elegantně a sledování vypjatosti rodinného dramatu mě při mé osobní averzi na asijské emoce prostě nebaví. 3 a ½.(18.2.2010)

Typická kriminální Woo-ova řežba s jeho dvorní mašinou na mrtvoly v hlavní roli v podobě Chow Yun-Fata, kterej většinou na nic nečeká a kropí tam minimálně pětičlenný skupinky se svým samopalem. Parádní akční náklad(20.12.2008)

Tentokrát spíš slabší 4 hvězdičky. Lepší zítřky mají tu smůlu že jsem je viděl z celé slavné filmografie Johna Wooa až na konec. O kousek zaustávají za svými bratříčky Hard Boiled, Kulka v hlavě a Killer. Přesto právem patří k nejlepším hongkongským "krvavým baletům".(12.12.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,500,000║ Na Johna Woo až neskutočne povrchné, či už príbehovo, herecky ale aj akčne. /20%/(11.4.2010)

John Woo je opravdu mistrovský režisér (už mě přijde trapný to furt opakovat ale je to tak). V lepším zítřku vsadil ještě víc na příběh než jindy a akčních scén nám trochu ubylo. Výsledek vůbec není na škodu a film je velice koukatelný a "woovsky" dojemný. Ti Lung je opravdu sympaťák a když je jeho parťák samotný Chow Yun-Fat tak není co řešit.(11.6.2005)