Alf (TV seriál)

ALF

Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1986, 102x25 min

Odmítám dlouhodobé pobyty mimozemšťanů ve svém domě. I tohle divné, hnědé, držkaté, chlupaté, chobotnaté ... Alf ke mně může jenom přijít, pobavit a zmizet dřív, než mi sežere zásoby na zimu. A jestli ho načapám, jak mi užírá chipsy, tak ho nakopnu do sedacího orgánu tak, že mine Melmec o tři miliardy světelných let. Ale pokud bude jenom glosovat dění ze svého svérázného úhlu pohledu, tak mu nějakou tu kočku nebo velblouda ke svačině seženu.(20.1.2014)

• kingik

Asi doby Alfa jsou nenávratně pryč. Když například srovnám německy dabovanou verzi s naší je to zralé na vypnutí. Tady dabing selhal. Ota Jirák je neposlouchatelný. Když vezmu, jak je sitcom nestravitelný pro mě, tedy zarytého odpůrce sitcomů, nelze si vybavit nic jiného než žvástající chlupatou obludu, která vždy sedí tak, aby nebyl vidět její vodič. To bylo i na mě moc. Dle kvality obrazu se zřejmě točilo na prošlý materiál. 20%(5.6.2012)

Nie zlé, ale trochu to šlo mimo mňa. Možno to je tými hercami a pomiestnou infantilitou ich humoru, ale zrejme to tak má byť. Alf je samozrejme (aj vďaka dabingu) frajer...(9.1.2007)

Nejlepší na tomhle seriálu jsou Alfovi sousedi.(30.5.2006)

• hellstruck

Jako prcek jsem to měla ráda,ale když jsem se na to mrkla nedávno,připadalo mi to přitažené za vlasy.Alf občas perlí,ale nějakým způsobem mi leze spíš na nervy.Jestli pak to nebude tou mou ""slabostí""pro sitcomy,hm..(28.11.2011)