...přesně jak říká radek69 - charisma http://i54.tinypic.com/vnlezb.jpg(13.1.2011)

Ve chvíli, kdy nastoupilo na palubu mrně to ztratilo tu původní šťávu. Celově však seriál dopadl po čertech dobře a našlo by se i několik vyloženě geniálních epizod. Má oblíbená - ze všech dílů - je Vesmírný šváb! To je žrádlo...(22.5.2003)

klasika(23.3.2009)

Seriál mého dětství :-)(17.11.2007)

Krásný seriál. Jako malý capart jsem neprošvihl snad žádný díl. K jedněm vánocům jsem si ho přál jako plyšáka a pak to byl můj nejoblíbenější plyšovej kámoš. Ty jeho fórky mě dostávaly dycky, ta jeho rodina samozřejmě už tak vtipná nebyla, ale umožňovala Alfovi vyniknout namaximum. Dabing Oty Jiráka se mi opravdu líbil (se Stano Dančiakem jsem neměl tu čest). No a úvodní melodie se mi nesmazatelně vryla do paměti. Bohužel tento seriál už nedávají. p.s. Nedávno jsem psal do ČT (22.2.2008), avšak bylo mi odpovězeno, že v současné době práva na vysílání nevlastní a ani neuvažují o jejich zakoupení :-().(16.2.2008)