Nenapodobiteľný sarkastický mimozemšťan s dokonalou znalosťou pozemskej popkultúry navyše v životnom dabingovom výkone Stana Dančiaka!(27.6.2012)

Krásný seriál. Jako malý capart jsem neprošvihl snad žádný díl. K jedněm vánocům jsem si ho přál jako plyšáka a pak to byl můj nejoblíbenější plyšovej kámoš. Ty jeho fórky mě dostávaly dycky, ta jeho rodina samozřejmě už tak vtipná nebyla, ale umožňovala Alfovi vyniknout namaximum. Dabing Oty Jiráka se mi opravdu líbil (se Stano Dančiakem jsem neměl tu čest). No a úvodní melodie se mi nesmazatelně vryla do paměti. Bohužel tento seriál už nedávají. p.s. Nedávno jsem psal do ČT (22.2.2008), avšak bylo mi odpovězeno, že v současné době práva na vysílání nevlastní a ani neuvažují o jejich zakoupení :-().(16.2.2008)

Pro dítě jako dělané. Takový sitcom pro nejmenší, ale bohužel jako nostalgické guilty pleasure to nefunguje ani trochu. Zkoušel jsem to.(14.12.2009)

Tento malý, nenažratý, pridrzlý a chlpatý mimozemšťan ma vedel vždy pobaviť. Jeho spolunažívanie s americkou rodinkou Tannerovcov mi spestrilo nejeden podvečer. Čo sa týka televíznych sitcomov, tak "ALF" zaručene patrí ku tomu lepšieme. V slovenskej verzii ho skvele nadaboval Stano Dančiak. ****(11.3.2008)

Tohle je seriál mého dětství, já ho tenkrát naprosto zbožňovala a když už jsem nemohla být ALFem, tak jsem si přála stát se aspoň Brianovou starší sestrou Lynn :-) Mimochodem dabing Oty Jiráka je vynikající.(7.4.2005)