• hellstruck

Jako prcek jsem to měla ráda,ale když jsem se na to mrkla nedávno,připadalo mi to přitažené za vlasy.Alf občas perlí,ale nějakým způsobem mi leze spíš na nervy.Jestli pak to nebude tou mou ""slabostí""pro sitcomy,hm..(28.11.2011)

Dost možná nejlepší sitcom pocházející z USA. Ale už je to několik let, kdy jsem tohohle kočkožrouta viděl v akci.(8.9.2009)

Přiznám se, že zpočátku (možná i kvůli českému dabingu) se mi tento seriál moc nelíbil. Ale časem jsem si zvykl a musím říct, že tenhle chlupatec získal mé sympatie. Dobrá rodinná taškařice... :-)(19.2.2006)

• kingik

Asi doby Alfa jsou nenávratně pryč. Když například srovnám německy dabovanou verzi s naší je to zralé na vypnutí. Tady dabing selhal. Ota Jirák je neposlouchatelný. Když vezmu, jak je sitcom nestravitelný pro mě, tedy zarytého odpůrce sitcomů, nelze si vybavit nic jiného než žvástající chlupatou obludu, která vždy sedí tak, aby nebyl vidět její vodič. To bylo i na mě moc. Dle kvality obrazu se zřejmě točilo na prošlý materiál. 20%(5.6.2012)

Pro mě jeden z nejpovedenějších Amerických sitcomů. Díky základnímu konfliktu "odrzlého E.T.ho" s pozemským světem a rodinou je o zábavu zaděláno na hodně dlouho.(9.10.2005)