poster

Elitní jednotka

 • USA

  Rangers

 • Slovensko

  Elitná jednotka

Akční / Thriller

USA, 2000, 96 min

Režie:

Jim Wynorski

Scénář:

Steve Latshaw

Kamera:

Ken Blakey
(další profese)
 • ThomasL
  odpad!

  Na tohle se nadalo dívat natož poslouchat ty blbé kecy, co ti rádoby drsní týpci vypouštěli z huby...(9.4.2010)

 • Banehallow
  *

  Bylo to špatné, leč ne úplně tragické. Neměl jsem problém dokoukat.(9.4.2010)

 • Wacoslav1
  ***

  Vsechno jde kdyz se chce a co nenatocime to vykrademe ja sem proste chorobnej Wynorskiho fanousek a navic zastavam nazor ze nez neco natocit strasnym digitalnim efektem jak to delaji treba v Asylum tak je lepsi vybrakovat to odjinud kde to aspon dobre vypada a ps sem asi naivni ale ja ty zabery kdysi nepoznal a rikal jsem si sakra na becko to jsou dobry efekty.. no tak nic na tomhle filmu je puvodnich tak 30 minut ale mozna prave za to ze ma odvahu nekdo vubec natocit neco takoveho ze sveho standartniho hodnoceni proste neuhnu(27.12.2011)

 • woody
  odpad!

  Tak tohle bylo obzvláště něco. Wynorski si neláme hlavu s autorskými právy a naprosto klidně do filmu střihne scény z úplně jiných kasaštyků... Ano, je běžné, že pokud céčková produkce nemá na výbušninu, vetkne tam nějaký ten třísekundový výbuch třeba z Komanda... Wynorski na to jde jinak a úplně normálně do filmu dává několikaminutové sekvence. Takhle se stane, že celé explozivní finále Elitní jednotky není nic jiného než kompletní konec Invasion U.S.A. Jen místo Chucka Norrise tam dá prostřih na hlavní hrdiny v kanceláři. A to není vše, poté co hlavní padouch uteče, naskočí do linkového autobusu a... tušíte správně, následuje celá sekvence autobusové honičky ze Schwarzennegrova Rudého horka, s občasnými prostřihy na hlavního hrdinu za volantem... A to se nezmiňuji o scénách z Delta Force, Námořní pěchoty a Tajemného zla ... Doposud jsem věřil, že něco takového je možné jen v Turecku, ale je zjevné, že jde i ve Státech...(10.4.2010)

 • Martin741
  odpad!

  Hnoj. 0 %(19.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace