Elitní jednotka

USA, 2000, 96 min

Jim Wynorski

Steve Latshaw

Ken Blakey

Vsechno jde kdyz se chce a co nenatocime to vykrademe ja sem proste chorobnej Wynorskiho fanousek a navic zastavam nazor ze nez neco natocit strasnym digitalnim efektem jak to delaji treba v Asylum tak je lepsi vybrakovat to odjinud kde to aspon dobre vypada a ps sem asi naivni ale ja ty zabery kdysi nepoznal a rikal jsem si sakra na becko to jsou dobry efekty.. no tak nic na tomhle filmu je puvodnich tak 30 minut ale mozna prave za to ze ma odvahu nekdo vubec natocit neco takoveho ze sveho standartniho hodnoceni proste neuhnu(27.12.2011)

• Banehallow

Bylo to špatné, leč ne úplně tragické. Neměl jsem problém dokoukat.(9.4.2010)

• Martin741

Hnoj. 0 %(19.10.2013)

• Pavlík

10. 11. 2012 (316.); podíval jsem se na to(12.11.2012)

• TERRORDROME

Tragický akčák ktorý v sebe spája tie najhoršie prvky céčkových filmov, predovšetkým teda veľké množstvo tupých žbleptov bez mozgu čo sa vydávajú za seriózne dialógy a akčné sekvencie pohodlne vylúpené z iných filmov. A že ich tu je priam chorobné množstvo, vrátane záverečnej hromadnej prestrelky americkej armády s bolševikmi z Invasion U.S.A a taktiež naháňačka autobusov z Červenej Horúčavy. Wynorski svoj povestný talent notorického sračkára jednoducho nezaprie a rokmi ho zdá sa ešte zveľaďuje. Hlavný hrdina mi bol nejaký povedomý, až som zistil že ho poznám z Policajnej Akadémie kde prudil ako Lassardov synovec. Potom tu boli dvaja černosi, jeden zlý a druhý dobrý, ale keďže som to sledoval iba jedným okom tak som si myslel že je to ten istý. Čo už, stupído omýlo, na tom aj tak hovno záleží. Každopádne ak to pozerá človek ktorý vykradnuté scény nepozná, môže sa naivne domnievať že to zas taká úplná bieda nie je. Ale je!!!(20.10.2013)