• Radek99
  **

  Obrázek doby. Československý sci-fi film (sice pro děti)... Ach jo, po trikové stránce hrůza - alespoň ale poslouží k srovnání a zvýrazní kvalitu seriálu Návštěvníci...(11.7.2007)

 • honajz
  ****

  Napínavé sci-fi pro děti, které i dnes dokáže zapůsobit zvolenou obrazovou a zvukovou formou. Se scénářem je to horší, historka by vydala na půlhodinové bakaláře. Ale pořád je to kvalitní filmařina a dobře natočený žánrový snímek, na který se člověk rád podívá i poněkolikáté.(3.9.2010)

 • anderson
  ****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 24.12.1977 (8.2.2009)(8.2.2009)

 • ainny
  ***

  Přemýšlela jsem jestli vůbec psát komentář, ten film je dneska už mimo mísu a působí spíš úsměvně. Závěrečný Bubníkův monolog je neskutečně naivní. Ve své době to byl docela netradiční počin a jako dítě jsem ho viděla nejednou. Dneska mi přišel na mysl neb jsme pustili telku a CS film ho zrovna dával. Sice jsme chytli až závěrečnou půlhodinu, ale i tak na mě prsknul nějakou nostalgii či co.(25.2.2012)

 • forsythia
  ***

  Občas mě popadne šílenství a pouštím dětem filmy svého dětství. Přesně tohle jsem jako dítě nesnášela. "Podívej, to jsem měla ráda, když jsem byla malá." A ona byla úplně jiná doba. Dneska tohle těžko může fungovat. Mně jako dítěti prostě stačilo tajemství ukryté v kuličce, a moje představivost pracovala na plné obrátky. Dnešní děti, včetně těch mých, už od filmu čekají něco zcela jiného. Nelze se divit, je jiná doba. Ale asi mě to úplně neodradí a za čas zase sáhnu pro nějaký film mého dětství.(14.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace