Soutěž

... o 3x2 lístky do kina IMAX na film Veká čínská zeď!

termín soutěže: 6.1.2017 - 13.1.2017

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou tři z vás vyhrát dva lístky na film Velká čínská zeď do kina IMAX!
Vyhrajte lístky na velkolepé dobrodružné fantasy, v němž nepůjde o nic menšího než o záchranu lidské civilizace! Největší stavba na světě je opředena mnoha mýty a legendami. Jednoho z nich se chopil legendární režisér Čang Yimou. V hlavní roli se můžete těšit na Matta Damona, který ztvárnil postavu zoceleného žoldáka Willama Garina, který přijel na Dálný východ získat tajemství střelného prachu.
Jak toto velkolepé dobrodružství dopadne, můžete zjistit od 5. ledna ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX. Více informací naleznete zde. Nápovědu k soutěžní otázce naleznete zde.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Kdy byla poprvé představena technologie IMAX 3D?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace