Soutěž

... o 3x 2 lístky na premiérový film Scandi Sámská krev 19.1. v kině Lucerna!

termín soutěže: 11.1.2017 - 17.1.2017

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou tři z vás vyhrát dva lístky na premiérový film Scandi Sámská krev 19.1. v 18:30 v kině Lucerna! Vyhrajte dva lístky na film Sámská krev režisérky Amandy Kernell, která slavnostně otevře 3. ročník přehlídky současného severského filmu Scandi. Událostí přehlídky je návrat mistra norského thrilleru Erika Skjoldbjærga, který natočil mrazivý portrét vyšinutého Pyromana. Novinky doplní výpravné historické drama Královna Kristýna, starosvětský dobrodružný film Poslední král, komediální drama Komuna a zručně natočené „gender-fantasy" Kluci. V pražských kinech proběhne od 19. do 22. ledna, od 26. do 31. ledna pak navštíví Brno, Zlín, Ostravu, Plzeň a další města.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Co je joik?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace