Soutěž

... o 3x2 lístky do kina IMAX na film Kráska a zvíře!

termín soutěže: 20.3.2017 - 26.3.2017

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou tři z vás vyhrát dva lístky do kina IMAX na film Kráska a zvíře. V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci dobře znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. Film Kráska a zvíře můžete navštívit v multiplexech Cinema City, sále 4DX a kině IMAX od 16. března 2017. Více informací o jednotlivých projekcích najdete zde.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Kdo ztvárnil hlavní roli krásné Belle ve filmu Kráska a zvíře?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace