Soutěž

... 1x2 šestidenní akreditace na celou přehlídku Kino na hranici 2017

termín soutěže: 17.4.2017 - 23.4.2017

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

Mezinárodní filmová přehlídka Kino na hranici / Kino na granicy, která se koná v Českém Těšíně a polském Cieszynie, se zrodila z upřímné potřeby poznávat kulturní dění u našich sousedů. Významní polští režiséři, herci a herečky, kameramani přijíždějí často a rádi do obou Těšínů, aby se zde s diváky dělili o své filmové zkušenosti. Jedním z letošních hostů bude mimo jiné polský filmový a divadelní scénograf, laureát několika ocenění, včetně Oscara, Allan Starski. Je autorem výpravy mnohých distribučních filmů pro kina, mnohokrát spolupracoval s Andrzejem Wajdou, Krzysztofem Kieślowskim, Agnieszkou Holland či Romanem Polańským.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Za který film získal Allan Starski sošku Oscara?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace