Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:15-06:10
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Film natočený podle skutečné události sleduje někdejšího úspěšného sportovního agenta J. B. Bernsteina, který se, ve snaze získat pro hlavní tým americké basebalové ligy…

  • poster
    09:25-11:15
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a…

  • poster
    11:50-12:55
    ČT2
    Dokumentární

    Lidé žijící v blízkosti zlatého dolu nedaleko kyrgyzského jezera Issyk-Kul pomalu zjišťují, jaké ekologické dopady má jeho činnost a své naděje upínají k jedinému…

  • poster
    13:40-15:40
    Nova Cinema
    Western

    Šerif J.D. Cahill jede do malého texaského městečka, aby zjistil, že tam byla vyloupena banka, šerif i jeho zástupce zavražděni a ve vězení čekají čtyři vězni. Dva z…

  • poster
    15:40-18:05
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku. Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské…

  • poster
    18:05-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Fantasy

    Když se Steven Spielberg a Robert Zemeckis rozhodli natočit tento film, vyvstal před nimi nesnadný úkol: vymyslet technologii, která by na plátně pomohla vytvořit iluzi,…

  • poster
    21:50-00:05
    Nova Cinema
    Zelenáč (1990)
    Akční / Komedie

    Hrdinou je zkušený a tvrdý policista Nick Pulowski. Se svým parťákem Powellem sledoval zloděje luxusních aut, ale pokus o zatčení jejich šéfa Stroma dopadl tragicky.…

  • poster
    22:15-00:50
    Prima Cool
    Mariňák (2005)
    Válečný / Drama

    Oscarový režisér Sam Mendes se už podíval pod kůži amerického maloměsta (Americká krása), do světa gangsterů z časů prohibice (Road to Perdition) a teď nás v Mariňákovi…

  • poster
    22:20-00:30
    Dajto
    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    Když Blade (Wesley Snipes) v předchozím díle opustil svého nejlepšího přítele Whistlera (Kris Kristofferson) měl za to, že je mrtvý. Došlo však ještě k něčemu daleko…

  • poster
    22:30-00:00
    ČT2
    Horor / Drama

    Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh Arthura Kippse (Daniel Radcliffe), právníka, který je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do…

  • poster
    00:05-01:55
    Nova Cinema
    Rocker (2001)
    Komedie / Drama

    Chris Cole se narodil pro rock. Ve dne opravuje kopírky a v noci vystupuje na pódium jako frontman revivalové kapely, kopírující repertoár populární heavy-metalové…

TV program - čtvrtek 26.1.

  • 06:00

    Aj múdry schybí (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    07:00

    Crazy TV (TV seriál) (2012)
    Komedie

    07:25

    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)
    Akční / Dobrodružný

    09:45

    Jackie Chan Adventures (TV seriál) (2000)
    Animovaný / Fantasy

    10:05

    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)
    Animovaný / Komedie

    11:15

    Anger Management (TV seriál) (2012)
    Komedie

    12:25

    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009)
    Krimi / Mysteriózní

    14:10

    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)
    Akční / Dobrodružný

    16:05

    Kobra 11 (TV seriál) (1996)
    Akční / Krimi

    18:10

    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009)
    Krimi / Mysteriózní

    20:15

    xXx: Nová dimenze (2005)
    Akční / Krimi

    22:20

    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    00:30

    European Poker Tour (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Sportovní

    01:20

    Športové noviny (TV pořad) (1996)
    Publicistický / Sportovní

    01:30

    Kobra 11 (TV seriál) (1996)
    Akční / Krimi

    03:05

    Mr. GS (TV pořad) (2008)
    Talk-show / Komedie

    05:40

  • 04:05

    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005) (E78)
    Rodinný / Drama

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3173)
    Drama / Komedie

    09:45

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S11E10)
    Komedie / Romantický

    13:00

    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005) (E79)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista (TV seriál) (2008) (S4E14)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista (TV seriál) (2008) (S4E15)
    Drama / Krimi

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S7E17)
    Akční / Komedie

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3174)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005) (E706)
    Rodinný / Drama

    21:35

    Prásk (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    22:10

    xXx: Nová dimenze (2005)
    Akční / Krimi

    00:05

    Mentalista (TV seriál) (2008) (S4E14)
    Drama / Krimi

    00:55

    Mentalista (TV seriál) (2008) (S4E15)
    Drama / Krimi

    01:35

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S11E10)
    Komedie / Romantický

    01:55

    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Soutěžní

    02:40

    Prásk (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:30

    Max Steel (TV seriál) (2001) (E12)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Friends (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Rodinný

    07:40

    M*A*S*H (TV seriál) (1972) (E67)
    Komedie / Drama

    08:35

    M*A*S*H (TV seriál) (1972) (E68)
    Komedie / Drama

    09:15

    Castle na zabití - Ten třetí (epizoda) (2010) (S02E14)

    10:10

    Cesty lásky (TV film) (2004)
    Drama / Romantický

    12:00

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:15

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (E5)
    Krimi / Drama

    13:20

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S3E1)
    Krimi / Akční

    14:20

    Castle na zabití - Cuba Libre (epizoda) (2010) (S02E15)

    15:15

    Hádej, kdo jsem! (TV pořad) (2007)
    Komedie / Talk-show

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    Soudní síň (TV pořad) (2008)
    Reality-TV / Drama

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Česko Slovensko má talent 6 (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Soutěžní

    21:35

    davinci (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:30

    Pekelná kuchyně (TV pořad) (2005) (S11E12)
    Reality-TV

    23:20

    Soudní síň (TV pořad) (2008)
    Reality-TV / Drama

    00:10

    Cesty lásky (TV film) (2004)
    Drama / Romantický

    02:05

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (E5)
    Krimi / Drama

    02:55

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S3E1)
    Krimi / Akční

    03:45

    Pekelná kuchyně (TV pořad) (2005) (S11E12)
    Reality-TV

    06:25

  • 04:45

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:10

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    09:55

    Kufr (TV pořad) (1992)
    Soutěžní

    10:40

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Soudkyně Amy (TV seriál) (1999)
    Drama

    14:45

    Viktorka (TV film) (1982)
    Krátkometrážní / Komedie

    15:00

    Jsou hvězdy, které nehasnou (TV pořad) (2002)
    Hudební

    15:55

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Škoda lásky - Hrdina (epizoda) (2013)

    21:30

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:25

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    22:54

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:55

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:20

    Inspektor Taggart (TV seriál) (1983)
    Drama / Krimi

    00:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:45

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:15

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:45

    Legendy kriminalistiky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Krimi

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    České himalájské dobrodružství (TV seriál) (2003)
    Dokumentární

    10:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    10:30

    Neznámá válka (TV seriál) (1995) (E4)
    Dokumentární / Historický

    11:20

    Spojenci dobývají Řím (1944)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:30

    Bitva o Midway (1942)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:50

    Mlčeti zlato (2009)
    Dokumentární

    12:55

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:20

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    13:40

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:45

    Upadni a choď (TV film) (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:20

    Propaganda za 2. světové války (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    15:05

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    15:30

    Obří větrná turbína (TV film) (2014)
    Dokumentární

    16:30

    Neznámá Indonésie (TV film) (1997)
    Dokumentární

    17:20

    Do neznáma (TV seriál) (2005) (E6)
    Drama / Romantický

    17:40

    Do neznáma (TV seriál) (2005) (E7)
    Drama / Romantický

    18:05

    Postřehy Karla Kyncla (TV pořad) (1994)
    Dokumentární

    18:15

    Letem světem (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    18:45

    O Mikešovi (TV seriál) (1971)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Obrázky z Francie (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    21:05

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    21:35

    Modrá krev (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    22:30

    Žena v černém (2012)
    Horor / Drama

    00:00

    Queer: Hranice tolerance (TV film) (2014)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:30

    Město žen (TV seriál) (2009) (S6E7)
    Komedie

    00:50

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    01:15

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    01:45

    Laco Garaj (TV film) (1992)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:05

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:25

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:45

    Žijeme s vírou (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:45

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:30

  • 05:15

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:45

    Animáček

    06:35

    Klenot.TV

    08:50

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    09:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    11:05

    Klenot.TV

    11:35

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:05

    Doktor z hor (TV seriál) (1992) (E30)
    Drama / Romantický

    14:15

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    15:35

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    16:10

    Popelka (TV pořad) (2015)
    Soutěžní / Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nejlepší počasí

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (TV seriál) (1999)
    Krimi / Drama

    22:00

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:00

    Moc osudu (TV seriál) (2006) (E45)
    Drama

    01:20

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    02:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    05:15

  • 04:15

    Milionový nadhazovač (2014)
    Drama / Životopisný

    06:10

    Ledové ostří 4: Oheň a led (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    07:50

    Mentalista (TV seriál) (2008) (S4E12)
    Drama / Krimi

    08:35

    Mentalista (TV seriál) (2008) (S4E13)
    Drama / Krimi

    09:25

    Propadlí lásce (1997)
    Komedie / Romantický

    11:15

    Teleshopping

    11:40

    Moje falešná svatba (TV film) (2009)
    Romantický / Komedie

    13:25

    Teleshopping

    13:40

    Cahill, U. S. marshal (1973)
    Western

    15:40

    Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)
    Komedie / Drama

    18:05

    Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)
    Animovaný / Fantasy

    20:00

    Mrtvý bod - Mrtví neumírají (epizoda) (2015) (S01E05)

    20:55

    Mrtvý bod - Trakzer (epizoda) (2015) (S01E06)

    21:50

    Zelenáč (1990)
    Akční / Komedie

    00:05

    Rocker (2001)
    Komedie / Drama

    01:55

    xXx: Nová dimenze (2005)
    Akční / Krimi

    04:40

  • 06:55

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S5E19)
    Krimi / Drama

    07:50

    Teleshopping

    08:15

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E3)
    Reality-TV / Dobrodružný

    09:05

    Teleshopping

    09:25

    Futurama - O původu kyklopů (epizoda) (2000) (S02E09)

    09:55

    Hvězdná brána (TV seriál) (1997) (S2E20)
    Akční / Dobrodružný

    10:55

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S5E20)
    Krimi / Drama

    11:55

    Druhá šance - Chyba (epizoda) (2016) (E05)

    12:55

    13:25

    Simpsonovi - Akvamanželka (epizoda) (2007) (S18E10)

    13:55

    14:25

    Simpsonovi - Malá velká holka (epizoda) (2007) (S18E12)

    15:20

    15:50

    Futurama - Ve spárech byrokracie (epizoda) (2000) (S02E11)

    16:20

    Hvězdná brána (TV seriál) (1997) (S2E21)
    Akční / Dobrodružný

    17:20

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E4)
    Reality-TV / Dobrodružný

    18:15

    Simpsonovi - Vyrůstáme ve Springfieldu (epizoda) (2007) (S18E13)

    18:45

    Simpsonovi - Zpívá celá spodina (epizoda) (2007) (S18E14)

    19:15

    Simpsonovi - Romouš a Julizna (epizoda) (2007) (S18E15)

    19:45

    Simpsonovi - Homerazzi (epizoda) (2007) (S18E16)

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:45

    22:15

    Mariňák (2005)
    Válečný / Drama

    00:50

    Stav ohrožení (TV seriál) (2014) (E1)
    Akční / Drama

    01:50

    American Horror Story - Zkouška síly (epizoda) (2014) (S04E07)

    02:40

    Stav ohrožení (TV seriál) (2014) (E1)
    Akční / Drama

    03:25

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    03:50

    American Horror Story - Zkouška síly (epizoda) (2014) (S04E07)

    04:35

  • 04:15

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S2E12)
    Komedie / Romantický

    06:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S2E11)
    Akční / Krimi

    07:20

    Teleshopping

    07:40

    Letiště (TV seriál) (2006) (E26)
    Drama

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:55

    Julie Lescautová (TV seriál) (1992) (E9)
    Krimi / Drama

    11:55

    Closer: Nové případy (TV seriál) (2012) (S3E8)
    Krimi / Drama

    12:55

    Jak prosté - Sázka na prohru (epizoda) (2016) (S04E19)

    13:55

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S2E13)
    Reality-TV

    14:55

    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993) (S4E8)
    Komedie

    15:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S2E12)
    Akční / Krimi

    16:25

    Closer: Nové případy (TV seriál) (2012) (S3E9)
    Krimi / Drama

    17:25

    Ohnivý kuře - Cena fair play! (epizoda) (2017) (S03E06)

    18:45

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S2E14)
    Reality-TV

    19:45

    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993) (S4E9)
    Komedie

    20:15

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (S6E9)
    Krimi / Drama

    21:15

    Sběratelé kostí - Nohy na mělčině (epizoda) (2011) (S06E17)

    22:10

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (E13)
    Krimi / Drama

    23:10

    Sběratelé kostí - Nohy na mělčině (epizoda) (2011) (S06E17)

    00:05

    Volejte věštce (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:15

    Letiště (TV seriál) (2006) (E26)
    Drama

    03:10

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S2E13)
    Komedie / Romantický

    03:35

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (E13)
    Krimi / Drama

    04:15

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace