foto

Keith Robinson

  • nar. 17.1.1976 (41 let)
    Kentucky, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Keith Robinson se narodil dne sedmnáctého ledna roku 1976 v Louisville v Kentucky v USA. Je to americký herec, R&B zpěvák a textař. Hrát začal až v pozdějším věku, kdy se z Atlanty, kam se krátce po narození s rodiči přestěhoval, přesunul do města filmu Los Angeles.

Zkusil zde své štěstí jako mnohý jiný odvážlivec a kupodivu slavil úspěch, protože byl obsazen do televizní série Power Rangers: Lightspeed Rescue jako Joel Rawlings – zelený strážce vesmíru. V této době se také nikde nijak neangažoval a teprve po jeho skončení se objevil ve filmech jako Fat Albert či Mimic: Sentinel, či seriálech jako American Dreams, Monk, nebo Over There.

Dnes občasně příjme nějakou tu pozici ve filmu, televizním pořadu či seriálu, avšak především účinkuje na Brodwayi, snu mnohých umělců a Mekky významných divadelníků, kde účinkuje v mnohých muzikálech a hrách, které jsou inspirovány dvacátým stoletím v prostředí převážně ulic velkoměst a nebezpečných míst.

Pavel "P. J. D." Dovhanič

Herecká filmografie

Scenáristická filmografie

TV pořady

1998 Comedy Central Presents (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace