foto

Blažena Hlasová

  • nar. 9.12.1982 (33 let)
    Mariánské Lázně, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Narodila se 9.12.1982 v Mariánských Lázních. Během studií na základní škole se věnuje dějepisu a českému jazyku. Od páté třídy chodí na zdravotnický kroužek, který reprezentuje školu na republikových kolech ve znalostech z tohoto oboru. Později své znalosti o obor má možnost rozšířit na Střední zdravotnické škole v Domažlicích, kde studuje obor všeobecná zdravotní sestra. Při studiích na střední škole se současně věnuje problematice drogově závislých, onemocnění AIDS a HIV. Po ukončení střední školy nastupuje do svého prvního zaměstnání na 1.interní klinice ve Fakultní nemocnici v Plzni na Lochotíně. Po dvou a půl letech opouští Plzeň a nastupuje do nemocnice v Ústí nad Labem, kde setrvává čtyři roky.

V roce 2004 se poprvé dostává před objektiv fotografa. Začíná se věnovat modelingu. Skutečný smysl ve své práci před objektivy fotografů pociťuje však až v roce 2009, kdy se dostává před objektiv fotografce Ywettě Sarah Nikel, která jí zasvěcuje do dekadentního směru fotografie. Poznává souhru těla a výrazu před objektivem a zajímá se o spojení těchto dvou prvků s emocionálním projevem osobnosti.

O rok později stojí poprvé před kamerou v klipu Vous ignorants v produkci fotografky Ywetty Sarah Nikel. Před kamerou se jí zalíbilo a postupně se začíná zajímat o filmovou činnost. V roce 2011 se poprvé dostává do zákulisí filmu díky komparzní roli ve filmu Hranaři.

V současné době se objevuje v epizodních rolích filmů a reklam převážně zahraničních produkcí, kde má větší prostor díky své výrazné image. V České republice je obsazovaná především do hudebních videoklipů. Spolupracuje se studenty z FAMU, návrhářských škol a s umělci z různých oborů, dále s modelingovou agenturou, pro kterou vyhledává nové tváře do světa modelingu.

Mezi její zájmy patří tanec, hudba různých žánrů, slabost má pro houslové a klavírní koncerty, zajímá se o historii a český jazyk.

Michal "kill-tec" Staněk

Herecká filmografie

2016 Unlocked
2015 Gangster Ka
2014 Poslední cyklista (TV film)
Uuups?!
Zaljotčiki
2012 Líbáš jako ďábel
Pohřešovaný (TV seriál)
06 Anticorro (studentský film)
2011 Hranaři
L'olimpiade nascosta (TV film)

Hudební videoklipy

2014 Jan Bendig: Mám tě rád (hudební videoklip)
Lola běží: Stejně skončíme (hudební videoklip)
2013 ATD: Naše ženy (hudební videoklip)
Lordi: The Riff (hudební videoklip)
2012 SKIPE ft. Laky PNS: Cesta (hudební videoklip)
2010 Fairy Bitch: Vous ignorants (hudební videoklip)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace