foto

Štěpán Vlček

  • nar. 1.12.1988 (27 let)
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Štěpán Vlček se narodil 1.12.1988 v Praze do neherecké rodiny. Svůj přirozený talent začal objevovat už ve svých 8 letech, kdy navštěvoval různé dramatické kroužky. Dále se věnoval hudbě a hře na klavír. Vystudoval Obchodní školu v Praze, ale už tenkrát měl pocit, že ho tento obor nebude naplňovat. Hned po škole propadl svému druhému koníčku – hudbě. Jako DJ se živil po dobu pěti let.

Jeho kroky i přesto nadále směřovaly k herectví. Jako takovou tuto profesi ochutnal až s příležitostí na casting filmu Filipa Renče Lída Baarová, kde si díky svému árijskému vzhledu zahrál SA vojína. Od té doby následovaly další malé role především v německých produkcích. Větší role přišla až díky castingu na TV pořad Soudkyně Barbara, kde si zahrál odpůrce MDDr. Igora Petříka, díky této roli si ho všiml producent a herec Marek Dobeš a režisér Ivan Predmerský. Tyto vztahy hodlá nadále rozvíjet. V osobním volnu se věnuje četbě, přátelům a psaní svého prvního scénáře.

Herecká filmografie

2016 Lída Baarová
2015 Der Puppenspieler (TV film)
Mordkommission Berlin 1 (TV film)
Všechny moje lásky (TV seriál)
3. poločas
2014 Případy 1. oddělení (TV seriál)
2010 Cesty domů (TV seriál)
2005 Ordinace v růžové zahradě (TV seriál)

Dokumentární

2015 Die Suche Nach Hitler's Atombombe (TV film)

TV pořady

2015 Soudkyně Barbara (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace