foto

Kevin Connolly

  • nar. 5.3.1974 (43 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Nadějný 35-ti letý herec se narodil na Long Islandu do neherecké rodiny. Před televizní kamerou poprvé stanul ve věku 6-ti let a jeho filmová kariéra odstartovala roku 1990, kdy se objevil ve filmu ROCKY V. O tři roky později dostává příležitost v rodinné komedii BURANI Z BEVERLY HILLS a po dalších dvou letech si zahraje v komedii ANGUS. i nadále se objevuje v televizních filmech a seriálech.

V roce 2001 dostává příležitost hrát ve filmu DON'S PLUM BAR po boku Leonada Di Capria a Tobeyho Maguira. Rok 2002 přinesl Kevinovi hned dvě výraznější role a to po boku Denzela Washingtona v dramatech PŘÍBĚH ANTWONA FISCHERA a JOHN Q.

Role v lovestory ZÁPISNÍK JEDNÉ LÁSKY z roku 2004 je dalším posunem v jeho filmové kariéře a ve stejném roce zaznamenává úspěch v televizním seriálu VINCENTŮV SVĚT. Jeho zatím posledním filmovým počinem je role Conora v romantické komedii AŽ TAK MOC TĚ NEŽERE, která právě běží v kinech.

Kevin je obrovským fanouškem týmu New York Island. V roce 2007 byl časopisem People vyhlášen jako jeden z nejžádanějších svobodných mládenců.

Petra "blazenka" Štrouchalová

Herecká filmografie

Režijní filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace