foto

Ruben Fleischer

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Nebyl jedním z těch, kteří od dětství sní o tom, že budou natáčet filmy. Teprve poté, co jakožto asistent pomáhal Miguelovi Artetovi s natáčením dvou filmů, Chuck a Buck a Hodná holka, získal představu o tom, co obnáší úloha režiséra.

Následně opustil své běžné zaměstnání a strávil příští dva roky natáčením různých nízkorozpočtových videoklipů, krátkých filmů a dalších experimentálních materiálů, čímž se svými pokusy o to, stát se „režisérem“, poměrně nezanedbatelně zadlužil. Diváci si naštěstí k jeho videoklipům nalezli cestu a začali je sledovat, což mu otevřelo cestu ke smlouvě s produkční společností, pro kterou točil reklamy a videoklipy s vyšším rozpočtem.

Během natáčení dokumentu Six Days in May se setkal s Robem Dyrdekem a Big Blackem, s nimiž vytvořil a natočil pořad Rob & Big, velice úspěšnou reality show pro stanici MTV. Po třech úspěšných sezónách pořad skončil a byl nahrazen pořadem Rob Dyrdek's Fantasy Factory.

Zdroj: Falcon

Režijní filmografie

2017 Zombieland 2
2015 Superstore (TV seriál)
2013 Gangster Squad – Lovci mafie
2011 30 minut nebo méně
2010 Funny or Die uvádí... (TV seriál)
10 Minutes
2009 Zombieland
2001 Girls Guitar Club, The

Dokumentární

2004 Gumball 3000

TV pořady

2008 Mezi dvěma kapradinami (TV pořad)
2007 Right Now! Show, The (TV pořad)
2003 Jimmy Kimmel Live! (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace