foto

Jana Vaculíková

  • nar. 13.5.1972 (44 let)
    Bzenec na Jižní Moravě, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Jana pochází z Bzence na Jižní Moravě. Studovala na gymnáziu, a už tam se ukázal jistý herecký a pěvecký talent. Proto později absolvovala akademii múzických umění. Jana byla rozhodnuta zajít ještě dál a vystudovala Pedagogickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně.

Několik let se angažovala v Městském divadle v Brně, kde občas hostuje i dnes. V Brně se také několik let venovala dabingu. Talent má i pro tanec- tančila v různých skupinách. Také zpívala a to především folk se skupinami jako jsou např.: Ořešák a nebo s country- rockovou skupinou jako je Klasic bourbon sextet. V letech 2001- 2002 měla angažmá v divadle Kalich, kde tenkrát natočila a ztvárnila téměř hlavní postavu ve slavném muzikálu Kvaska.

Dnes žije v Praze, hraje a zpívá. Moderuje, věnuje se filmu a reklamě a dodnes spolupracuje s Českou televizí. Zpívá s pop- rockovou skupinou MR. Waldez. Na Státní konzervatoři v Praze vyučuje na hudebně- divadelním oddělení obor "interpretace zpěvu".

LucieAngelika "Angie91" T.

Herecká filmografie

2014 Doktoři z Počátků (TV seriál)
Výlety (S03E09)
Mazalové (TV seriál)
Večeře s Draculou (S01E04)
2011 Touha (divadelní záznam)
2009 Vyprávěj (TV seriál)
2008 Černá sanitka (TV seriál)
2007 Kvaska
Tajemství (divadelní záznam)
2006 Experti
2005 Eden (TV seriál)
Ordinace v růžové zahradě (TV seriál)
2002 Zvon Lukáš (TV film)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace