foto

Carly Pope

  • nar. 28.8.1980 (35 let)
    Vancouver, British Columbia, Kanada
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Měří 169 centimetrů, je narozená ve znamení Panny a má přezdívky Carlita nebo Lita. Matka je italského původu, kdežto otec je napůl Polák a Angličan. Má dva sourozence, staršího bratra Krise Pope (*25.5.1976), který je hercem a mladšího Alexandera. Má italsko-jugoslávsko-irské kořeny.

V roce 1998 úspěšně vystudovala  tanec a dramatickou tvorbu na Lord Byng Secondary School in Vancouver v Kanadě a University of British Columbia in Vancouver, British Columbia. Na divadelní scéně se proslavila díky Cowboys and Aliens (hra je posazena do Východní Evropy). A v televizi se proslavila rolí Sam McPherson v seriálu Popular (1999) a v tv filmu A Cooler Climate (Chladnější klima - 1999). Poté se vrátila zpět do Vancouveru, aby trávila více času se svými bratry.

Mluví italsky, francouzsky a španělsky. Má ráda japonské jídlo, dlouhé procházky, ráda píše a čte poezii a napsala učebnici o hraní na kytaru. Nikdy nechtěla být herečkou, ale spíš učitelkou. V roce 2000 byla vyhlášená podle časopisu Stuff Magazine 42 nejsexy ze 100 nominovaných dívek. V roce 2001 se objevila v reklamě na Pepsi. Je modelkou pro Guess Jeans a momentálně si zařizuje nový domov v Los Angeles, kde má také psa rasy Bull dog.

Z její filmografie si můžeme vyjmenovat třeba Skleněný dům, Lékařskou akademii, Maximální limit nebo  Gurmánskou lásku.

Jakub "Rodriguez" Kučera

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace