foto

Rachael Taylor

  • nar. 11.7.1984 (32 let)
    Launceston, Tasmania, Austrálie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Vystudovala tamější Riverside High School a po škole se přestěhovala do Sydney, kde začala pracovat pro modelingovou agenturu Skye-Jilly International. V roce 1998 byla zvolena Miss Tasmánie. Mezitím, co pracovala jako modelka, chodila na různé herecké kurzy a snažila se prorazit v televizi.

První roli získala v roce 2004 v televizním snímku ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH NATALIE WOODOVÉ a mihla se i v populárním australském seriálu MCLEODOVY DCERY. V Austrálii natočila i svůj první horor MAN-THING i televizní film HERKULES. Brzy se stala hlavní hvězdou seriálu HEADLAND, který byl po první sérii ukončen. Přesto byla za svůj výkon nominována na cenu Logie, coby populární ženská osobnost televizní obrazovky.

Prorazit se jí ale podařilo až poté, co se přestěhovala do USA. Získala roli ve snímku NEVIDITELNÉ ZLO, kde o její život usiloval bývalý wrestler Glen Jacobs, coby maniakální vrah. Výraznější roli ji svěřil až Michael Bay ve velkofilmu TRANSFORMERS, kde ztvárnila vědkyni Maggie Madsen. Díky této roli si zahrála v hororu CLONA, thrilleru DECEPTION nebo v nezávislém dramatu BOTTLE SHOCK.

Jan "Reiniš" Bodnár

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace