foto

Matthew Lewis

  • nar. 27.6.1989 (27 let)
    Leeds, West Yorkshire, Anglie, Velká Británie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Matthew se narodil 27.6.1989 v Zápaadním Yorkshiru v Anglii. Matthew se věnuje herectví od pěti let, kdy začal navštěvovat herecký kroužek. Když se v jeho rodném městě Leeds konal veřejný konkurz do série HARRY POTTER, získal v něm roli Nevilla. Matthew hrál v několika televizních seriálech jako například HEARTBEAT, CITY CENTRAL, WHERE THE HEART IS, SHARPE, EMMERDALE, DALZIEL A PASCOE a SOME KIND OF LIFE.

V době, kdy se Matthew nevěnuje herectví, navštěvuje kamarády, čte, poslouchá rock, hraje na počítači sportovní hry (zejména golf) a nebo píše krátké povídky. Po dlouho dobu patřil k tzv. Air Cadets a zcela nedávno se zamiloval do natáčení filmů. Je velkým fanouškem fotbalového klubu v Leedsu.

Pozn. : Zahrál si ve všech zatím 6 dílech Harryho Pottera, kde se mu od prvního dílu značně rozvíjí osobnost a jeho hraní působí velice sympaticky.

Hana "Aknah" Kalivodová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace