foto

Jose Pablo Cantillo

  • nar. 30.3.1979 (37 let)
    Marshfield, Wisconsin, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Americký herec hispánského původu se narodil 30. března 1979. Vyrůstal v městečku Terre Haute (cca 50 tisíc obyvatel) ve státě Indiana. Tam také chodil na střední a později na vysokou školu. Během středoškolských studií hrál na velice slušné úrovni tenis a byl členem družstva, které skončilo až jako poražený finalista celostátní soutěže. V roce 2002 úspěšně dokončil vysokoškolská studia v oboru finance a marketing.

Poté se již plně začal věnovat hraní, nejprve v New Yorku (s hereckou průpravou v Atlantic Theater Company a Barrow Group Schools) a od roku 2003 v Kalifornii. Začínal malými rolemi v televizních seriálech, první byla i v u nás vysílané sérii ZÁKON A POŘÁDEK. Následovala KRIMINÁLKA MIAMI, PLASTICKÁ CHIRURGIE S.R.O. nebo SBĚRATELÉ KOSTÍ. Výrazněji na sebe upozornil až ve filmu ZASTAV A NEPŘEŽIJEŠ (2006) - "padouch" Verona a o rok později jako policejní důstojník Gutierrez ve snímku DISTURBIA.

S ženou Kristi a dcerkou žije v těsném sousedství Los Angeles ve městě Santa Clarita, které jim prý připomíná Cantillovo rodné Terre Haute.

Kamil "rawboy" Potok

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace