foto

Morgan Lily

  • nar. 11.4.2000 (16 let)
    Santa Monica, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Morgan Lily se narodila 11. dubna 2000 v Santa Monice v Kalifornii. Je herečka a dětská modelka. Její otec Andy Gross vystupuje jako břichomluvec a kouzelník. Matka April Gross je žena v domácnosti. Lily má tři sourozence. Starší bratr Jordan David se zabývá herectvím, mladší sestra Riley Jane dělá modelku a nejmladší sestra Audrey Lynn má za sebou teprve rok života.

Kariéra Lily v zábavním průmyslu začala, když jí byly pouhé tří měsíce. Objevila se na titulní straně katalogu Talbots. Přes focení a televizní reklamy se dostala k natáčení seriálů a poté i k filmu. V roce 2008 hraje ve filmu ZÁZRAKY SE NEDĚJÍ němou holčičku. Ve filmu 2012 z roku 2009 čelí konci světa. AŽ TAK MOC TĚ NEŽERE (2008) je název dalšího snímku, kde hraje s takovými hvězdami jako Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Ben Affleck. V romantické komedii MÁ MĚ RÁD, NEMÁ MĚ RÁD (2010) ztvárňuje hlavní postavu v mladém věku. Posledním počinem je zatím X-MEN: PRVNÍ TŘÍDA (2011) a role mladé Mystique.

-Rastaman-

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace