foto

Kelly Stables

  • nar. 26.1.1978 (39 let)
    Saint Louis, Missouri, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Kelly Michelle Stables se narodila 26. ledna 1978, je známá americká herečka, která se věnuje divadelnímu a filmovému herectví a mimo to je také kaskadérka. Narodila se v St. Louis v Missouri. Vystudovala univeritu v Missouri, Columbia, kde získala bakalářský titul v komunikaci s důrazem na televizi a menší divadelní představení. Kelly je velká fanynka basseballu.

Hrála v mnoha divadelních hrách. Mezi ty nejznámější patří Peter Pan. Ve světě filmu je známá hlavně jako kaskadérka ve filmu RING 2. Díky rolím v RING 2 a BRING IT ON se o ní se zvýšením její popularity psalo v časopise Rolling Stone, Star and US Weekly. Mezi známější role, které získala nepochybně patří recepční a zároveň přítelkyně Alana Harpera v TWO AND A HALF MEN. V poslední době se objevila v seriálu televize ABC ROMANTICALLY CHALLENGED po boku Alyssy Milano, který se bohužel neuchytil a natáčení skončilo po čtvrté epizodě. V roce 2011 hrála postavu jménem Claire v epizodě v sitcomu CBS MAD LOVE.

26. března roku 2005 se vdala za producenta Kurta Patino.

Iva "ivishka" Tesařová

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace