foto

Aly Michalka

  • nar. 25.3.1989 (28 let)
    Torrance, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Alyson Michalka (plným jménem Alyson Renae Michalka) se narodila 25. března 1989 v Torrance, Californii. Je herečkou a zároveň i zpěvačkou.

Své dětství strávila v Seattlu ve státě Washington. V šesti letech již uměla hrát na klavír a v sedmi se naučila na kytaru. Později spolu se svojí sestrou začala zpívat a vydaly album. Díky němu se pak objevila ve dvou muzikálech "Jailhouse Rock" a "Time to remember".

Její herecká kariéra odstartovala v Disney Chanellu v seriálu PHIL OF THE FUTURE kde hrála roli Keely Teslow. Poté byla zvána do televizních pořadů, a také udělala skvělou hudbu pro filmy HERBIE: FULLY LOADED a ICE PRINCESS.

V 16ti letech se spolu se svojí sestrou AJ objevila ve filmu ALY & AJ IN CONCERT, který byl vytvořen na podporu jejich alba. V současné době ji můžeme vidět ve skvělém filmu BANDSLAM, kde hraje jednu z hlavních rolí.

Nikol "HelloNiky" Furišová

Herecká filmografie

Režijní filmografie

TV pořady

2005 Aly & AJ in Concert (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace