foto

Liam James

  • nar. 7.8.1996 (20 let)
    Kanada
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Narodil se 7. srpna 1996 ve Vancouveru v Kanadě. K herectví se dostal přes jeho kamarádku, která byla již v branži. Pomáhal jí učit se texty apod. A zanedlouho šel sám na konkurz a dostal roli v seriálu AGENTURA JASNO, kde na začátku většiny epizod hraje mladého Shawna.

Poté dostal jen malé dětské role ve známých snímcích VETŘELCI VS PREDÁTOR 2, KLIKAŘ CHARLIE nebo SPÁLENÉ VZPOMÍNKY. V komedii SANTA MÁ BRÁCHU ztvárnil hlavního představitele Freda Clause, když byl malý. Dále za povšimnutí stojí jeho role syna hlavního hrdiny Dennise Quaida v hororu JEZDCI APOKALYPSY.

No a konečně jeho zatím největší role v katastrofickém filmu Rolanda Emmericha 2012, kde si zahrál po boku John Cusacka, Amandy Peet nebo Woodyho Harrelsona. Nedávno ještě dostal roli v jedné z epizod nového seriálu HRANICE NEMOŽNÉHO.

Liam má jednoho o tři roky staršího bratra. Mezi jeho záliby patří plavání, paintball, wrestling, rád poslouchá hudbu a je fanouškem Michaela Jacksona.

Vlastimil "AntiasKing" Vavrla

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace