foto

Allison Miller

  • nar. 2.9.1985 (31 let)
    Řím, Itálie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Allison se narodila 2. září 1985 v italském Římě. Její otec pracoval v novinách, a proto se často stěhovala. Vyrůstala na několika místech USA ve státech Kentucky, Pennsylvania nebo Florida. Allison vystudovala Maclay School v Tallahassee. Chodila i na Floridskou Univerzitu a patřila do sesterstva Delta Kappa.

V roce 2006 se přestěhovala do Hollywoodu, aby se naplno věnovala svojí kariéře. Mluví plynně španělsky a francouzsky, umí hrát na klavír a kytaru. První epizodní role dostala v seriálech GENERAL HOSPITAL, CSI: NEW YORK, ZOUFALÉ MANŽELKY nebo BOSTON LEGAL.

V roce 2009 získala pravidelnou roli v seriálu KINGS pro televizi NBC. Ztvárnila tady princeznu Michelle Benjamin. Zahrála si i ve dvou filmech ZNOVU 17 a KREV: POSLENDÍ UPÍR. Na podzim 2011 si ji do svého seriálu vyhlídla stanice FOX, a tak nastoupila do role Skye v TERRA NOVĚ.

Pavel "Pajky3" Lepič

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace