foto

Christine Woods

  • nar. 3.9.1983 (33 let)
    Lake Forest, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Narodila se 3. září 1983 v Lake Forest v Kalifornii. Navštěvovala University of Arizona, kde studovala hudební divadlo. Po rodičích má v sobě irskou krev. Je známá svým postojem k homosexualitě. Je velkou bojovnicí za jejich práva.

V roce 2005 dostala svou první roli v seriálu KRIMINÁLKA MIAMI. Dalším počinem, ve kterém se ukázala, byl seriál THE GAME, kde byla ve dvou epizodách. V roce 2007 se ukázala jako číšnice i v jednom z nejpopulárnějších seriálů současnosti JAK JSEM POZNAL VAŠÍ MATKU a zároveň se předvedla ve filmu HAUNTING OF MARSTEN MANOR.

Na malé role ve velkých seriálech má docela štěstí, ukázala se i v seriálu ODLOŽENÉ PŘÍPADY, DR. HOUSE a NCIS. V roce 2009 se jí konečně naskytla velká role, zahrála si roli agentky Janis Hawk v seriálu FLASHFORWARD. Momentálně natáčí seriál PERFECT COUPLES, který by měl být komediální a ona by zde měla ztvárnit postavu Julie.

Pavel "Pajky3" Lepič

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace