foto

Robert Maillet

  • nar. 26.10.1969 (47 let)
    Ste-Marie-de-Kent, New Brunswick, Kanada
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Největší herec všech dob, měřící 213 cm a vážící 150 kilogramů si jistě tento přívlastek plně zaslouží. Kanadský profesionální wrestlingový zápasník se narodil 26. října ve znamení štíra, v Kanadské provincii Maritime, kde stále ještě třetina obyvatel mluví rodným jazykem této oblasti a to francouzštinou.

Je známý pro své působení ve World Wrestling Federation, jako člen Truth Commission a Oddities, pod jménem Kurrgan nebo Acadian Giant. Maillet strávil nějaký čas v Japonsku, v angažmá W*ING jako Goliath El Gigante. V 1997 podepsal smlouvu s WWF.

Maillet si poprvé zahrál v roce 1997 v TV seriálu LEXX .Větší role přišla ve filmu 300, v adaptaci stejnojmenného komiksu Franka Millera, kde sehrál roli gigantického bojovníka jednotek Nesmrtelných. Poté přišla role Redgera v nové adaptaci SHERLOCKA HOLMESE (2009), při akční scéně v tomto filmu, omylem knokautoval Roberta Downeye. Downey uvedl, že Mailleta to štvalo 10x více než jeho. Svým způsobem to byl akrobatický kousek ,knokautovat chlapa o 40cm menšího (Downey měří jen 1.74 m).

Postupně se vypracovává v role které již mají jméno.Je uveden v připravovaných projektech: THE BIG BANG (2010) a IMMORTALS (2011). Ženatý je s Laurou Eaton od roku 1997 a mají spolu čtyři děti.

Josef "sator" Čtvrtníček

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace