foto

James Ransone

  • nar. 2.6.1979 (37 let)
    USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

James Ransone se narodil v Baltimoru - největším městě státu Maryland v USA dne 2.června roku 1979. Studoval na uměleckotechnické škole „Carver Center for Arts and Technology“ v městě Towson, kde se zajímal především o divadlo, film a hudbu. Po pěti letech školu vystudoval. Pohyboval se v umění především výtvarném a věnoval se stále hudbě. Krátký čas působil v metalové kapele „Early Man“.

Ve svých 27 letech byl zadržen při držení heroinu a dostal pokutu 30 tisíc amerických dolarů tehdy v přepočtu něco okolo půl milionu korun. Tato událost mu poměrně změnila život. James zatím nemá žádné děti ani ženu. Objevovalo se několik spekulací, například poměr s herečkou Chloë Sevigny.

Herecká kariéra odstartovala rokem 1999, kdy si zahrál jednu z vedlejších rolí v seriálu TŘETÍ HLÍDKA. Ještě jako malý kluk, když mu bylo jedenáct se objevil v TV seriálu PRÁVO A POŘÁDEK. Prvním zlomem a zároveň jednou z nejznámnějších rolí se stala účast v seriálu THE WIRE. Zde se objevoval v několika dílech druhé série jako dělník „Ziggy Sobotka“. Poté hrál několik let v Amerických TV seriálech a filmech. Za povšimnutí stojí také jeho role ve snímku SPOJENEC, kde hraje jednoho ze zločinců. V roce 2008 se nám objevuje ve známém válečném TV seriálu GENERATION KILL jako desátník Josh Ray Person. Doposud si James zahrál několik vedlejších rolích některých filmů a amerických seriálů.

Miki8888

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace