foto

Nargis Fakhri

 • nar. 20.10.1979 (37 let)
  Queens, New York City, New York, USA
 • Sdílet na Twitteru
 • Sdílet na Facebooku

Zajímavosti o tvůrci (2)

 • Krrish 3 (2013)

  - V prvopočátku bylo s filmovou rolí Kaya, nejdůležitější nohsled hlavní záporné postavy filmu Kaala (Vivek Oberoi), spojováno hned několik jmen indických hereček: Chitrangada Singh, Jacqueline FernandezNargis Fakhri, Esha Gupta nebo Bipasha Basu. (Conspi)

 • Madras Cafe (2013)

  - Nargis Fakhri (Rockstar (2011), Kick (2014)), newyorská modelka a herečka, byla pro filmovou roli britské novinářky Jaya Sahni filmovým režisérem Shoojit Sircar vybrána především díky svému typickému britskému akcentu. "Chci ženu, která vypadá jako Indka, hovoří ale s britským akcentem". I díky tomu se snímek stal vůbec prvním, v němž není její hlas studiově upraven a posléze namluven odpovídajícím hindským akcentem. V rané fázi bylo se snímkem spojováno i jméno úspěšné hindské modelky Sheetal Mallar. Nabídku ale odmítla. Uvolněná pozice byla filmovými tvůrci přeobsazena debutující hindskou herečkou Rashi Khanna (Manam (2014)). (Conspi)

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace