foto

Zach Woods

  • nar. 25.9.1984 (32 let)
    Trenton, New Jersey, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Mládí strávil v Yardley ve státě Philadelphia v rodině klinického terapeuta a zdravotní sestry. Věnoval se jazzové hudbě a chtěl se stát profesionálním trumpetistou. Jeho kariéru však ukončila rovnátka, se kterými už nedokázal hrát.

Posměšky kvůli rovnátkům jej ale obrnily a daly mu základ pro improvizace, kde pracuje s diváky ve své roli věčného outsidera. Improvizované skeče začal předvádět už v šestnácti v Upright Citizens Brigade na Manhattanu. 

Sociální nešika a panic je jeho oblíbená herecká poloha, kterou předváděl v několika vedlejších rolích a skečích CollegeHumor a Bored to Death. Naplno prorazil až díky stálému angažmá v sitcomu The Office. V současnosti hraje Donalda/Jareda v seriálu Silicon Valley. Objevil se také ve filmu Spy.

Sebevědomý Zach Woods není vůbec podobný svým rolím a do budoucna by rád zkusil roli někoho sociálně schopnějšího. Přiznává ale, že role Jareda je pro něj největší legrace, jakou kdy zažil.

Jaroslav "victim42" Čáp

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace