foto

Zdeněk Bařinka

  • nar. 29.10.1999 (17 let)
    Praha, Česko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Zdeněk se narodil 29.10.1999 v Praze, je budoucím studentem pražské konzervatoře v Praze. Pochází z divadelní a filmové rodiny, takže k jeho zálibám patři právě film a divadlo. V pěti letech natočil první reklamu, potom si vyzkoušel menší roličky ve filmech a začal navštěvovat divadelní studio při ND, kde si vyzkoušel i hlavní role, např. Kay v Ledové královně aj. V roce 2012 si zkusil větši roli v zahraničním filmu Frankensteinova armáda, kde si pod vedením holandského režiséra Richarda Raaphorsta zahrál roli mladého německého vojáka Hanse a také se zde prvně setkal se svým velkým hereckým vzorem Karlem Rodenem.

O měsíc později se mu povedlo vyhrát casting na jednu z hlavních rolí do seriálu Terapie opět s Karlem Rodenem a měl to štěstí, že strávil v roli Viktora vedle Karla skoro čtyři měsíce. Zahrál si také v italském filmu o Adrianu Olivettim a ve vánočním videoklipu s Xindlem X., dále si zahrál syna Lenky Vlasákové a Davida Novotného ve filmu Křídla vánoc, stal se i obětí masového vraha v hollywoodském filmu v produkci R.Scotta - Child 44 a současně s tím dotočil filmový debut Jiřího Mádla Pojedeme k moři. Úspěšně pokračuje ve filmové kariéře dál.

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace