foto

Ondra Dorian

  • nar. 4.1.1996 (21 let)
    Česko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ondra Dorian je herec a model. Po příchodu do Velké Británie zahájil svou kariéru na poli módy, záhy zaujal svým přirozeným šarmem a chlapeckou tváří a začal spolupracovat s několika módními návrháři. Brzy mu však kariéra modela přestala stačit a začal v Londýně navštěvovat Herecké centrum, kde si ho všiml učitel herectví, Terry Besson. V hereckých kruzích je Terry známý svými metodami, které rozvíjejí přirozený talent jeho žáků. Mezi jeho žáky patří spousta renomovaných herců. Z nejznámějších můžeme jmenovat např. Dustina Hoffmana. Producenti Matrixu uvažovali o obsazení Ondřeje v jednom ze svých posledních chystaných filmů Jupiter Ascending (Jupiter vychází). Obsazení v tomto filmu by znamenalo průlom v jeho kariéře, dosud se objevoval spíše v kostýmních filmech, ať již v muzikálu Bídníci nebo v historickém seriálu Borgiové.

Ondřej není člověkem, který by žil jen v záři reflektorů. Mezi jeho zájmy patří politika a sociologie. Mimo jiné se zajímá a aktivně se zapojuje do řešení o zlepšení společensko-sociálních problémů, se kterými se potýkají tisíce cizinců v Londýně.

Zdroj: Audrey Grant

Herecká filmografie

2017 Mary Shelley
2015 Jupiter vychází
2013 Diana
2012 Bídníci
Borgiové (TV seriál)
Paolo (S02E02)
2003 Želary

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace