foto

Ansel Elgort

  • nar. 14.3.1994 (22 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ansel Elgort, absolvent LaGuardia Arts High School, si v posledním ročníku na škole zahrál po boku Alexis Bledelové v divadelní hře Matta Charmana Regrets pod režijním vedením Carolyn Cantorové. Hra byla uvedena v Manhattan Theater Clubu. Jeho výkon získal nadšený ohlas kritiky, včetně zpravodajské stanice Bloomberg - „Elgortova neodolatelná přitažlivost je předurčena pro plátna kin" a zpravodajské agentury AP - „Elgort vyzařuje zadumanou přitažlivost Jamese Deana, obohacenou jistým druhem nevinnosti." Elgort byl také obsazen do role 'Tommyho Rosse' ve filmu Carrie Kimberly Peirceové  po boku Chloe Grace Moretzové a Julianne Mooreové. Film byl uveden do kin v říjnu 2013. Po natáčení Carrie si Elgort zahrál vedle Kate Winsletové ve filmu Divergence, který vznikl podle populární knižní série Veroniky Rothové.

Elgort si zamiloval herectví díky tanci. Vystupoval ve stepovém čísle během slavnostního večera udělování cen CFDA 2011 a jako dítě účinkoval v baletních představeních Louskáček a Labutí jezero v Lincoln Center s New York City Ballet. Jako zpěvák Elgort spolupracoval s mnoha skladately včetně Jasona Roberta Browna, Glena Rovena a Louise Andriessena.

CinemArt

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace