Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  M. Night Shyamalan (scenárista / režisér / herec / producent, nar. 1970)

  Producent, scénárista a režisér, který se rád obsazuje do malých rolí ve svých filmech, přezdívaný také jako Mistr napětí – to je M. Night Shyamalan, v současnosti jedna z nejuznávanějších filmových osobností.Narodil se v Indii jako Manoj Nelliyattu Shyamalan… (více)

 • foto

  Laura Dern (herečka / režisérka / scenáristka, nar. 1967)

  Laura Elizabeth Dern si už od svého narození v roce 1967 musela zvykat na zájem novinářů. Vyrůstala totiž v rodině hollywoodských herců Bruce Derna a Diane Ladd. Dětsví tedy často trávila na place a několikrát si i jako malá ve filmu zahrála. Objevila se… (více)

 • foto

  Benicio Del Toro (herec / režisér, nar. 1967)

  Když se v únoru 1967 narodil Gustavu a Faustě Sanchez Del Torovým syn Benicio, nikoho by ani ve snu nenapadlo, že z něj bude herec. Neměl k tomu žádné předpoklady, očekávalo se od něj, že půjde ve stopách svých rodičů, kteří byli oba právníci. Ale osud tomu… (více)

 • foto

  Emma Stone (herečka, nar. 1988)

  Už od raného dětství byla Emily „Emma" Stone přitahována k jevišti jako magnet. Poprvé se ocitla na prknech, která znamenají svět v 11 letech v místním divadle v Glendale ve státě Arizona. Během dospívání vzhlížela k ikonám komediální scény jako jsou Bill… (více)

 • foto

  Rian Johnson (režisér / scenárista / střihač / herec, nar. 1973)

  Filmový režisér, scénárista a muzikant Rian Craig Johnson se narodil 17. prosince 1973 v Marylandu. Již v ranných letech se však přestěhoval do Kalifornie, kde vystudoval střední školu a posléze i USC School of Cinematic Arts v roce 1996. Jeho tvorbu výrazně… (více)

 • foto

  Mel Gibson (herec / producent / režisér / scenárista, nar. 1956)

  Hoci prevláda verejná mienka, že tento modrooký sympaťák pochádza z Austrálie, nie je to pravda. Mel sa totižto narodil v New Yorku a do Austrálie sa aj s rodinou presťahoval ako 12 ročný, v roku 1968. Vďaka jeho neodolateľnému mužskému šarmu, sexy postave a… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Rocco Siffredi (herec / režisér / scenárista / kameraman / producent, nar. 1964)

  Na cestu k postu jednoho z nejoblíbenějších a nejznámějších pornoherců se vydal poté, co zjistil, že mu příroda s velkým sexuálním apetitem a výkonností štědře nadělila 23cm v rozkroku. Říká, že se kvůli častým erekcím nemohl soustředit na… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 34 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace