Aknah

junior účetní

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 2.2.2017  21:49
    Jackie (2016)

Film pro me byl zklamanim. Byla jsem natesena jak mala, ze se dozvim neco o ni a jejim zivote...jak se vubec poznali, jaka byla svatba...jak prozivala urad sveho manzela. Cokoli o zivote ci o nejakem tajemstvi...ale bohuzel cely film byl jen o smrti. Coz mi prislo dost jednotvarne a i snimek ktery mel 95 minut mi diky tomuhle prisel nekonecny. Natalie Portman jako vzdy uzasna, ale bohuzel film nezvedla tam, kam bych chtela. Cekala jsem na okamzik kdy se neco stane kdy se vrati do minulosti a zacne to vse vypravet. O jejich vztahu nebylo vicemene receno nic a resil se jen pohreb...dost depresivne zamerene, hudba tomu pridavala... Ocenuju ze tam byly realne prostrihy a nejake vety co rekla Jackie by si clovek mel zapsat do denicku. Ale bohuzel na me byl film malo ,,americky" cekala jsem boom a tohle je takovy alternativni neco, kde je hodne krve a malo usmevu.

• 4.1.2017  07:52
    Signál (2012)

Film ktery toho chtel rict moc najednou a proto nakonec nerekl vubec nic. Role Menzela mohla bejt vic do hloubky. Jinak je to o chytrym hnupovi a blbym devkari...nejlepsi byla posledni scena a pisnicka.

• 9.5.2016  07:50
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Po nějaký době jsem se rozhodla k tomu zase vrátit, že budu koukat pěkně od začátku a už se na to nevykašlu :) JE TO PECKA! Což každý ví... -> 1. série: 5*; 2. série: 5*

• 9.2.2016  11:54

Miluju Tarantina. A přesto nebudu hodnotit za 5* jen proto že je to ON. Jenže proti Djangovi se tohle nedá srovnat. Django měl příběh, motiv a ta konečná přestřelka měla aspoň význam, ale tady to bylo na konci opravdu až moc nechutný, SPOILER: s tím, že prostě proč nezabít tu ,,čubku" - KONEC SPOILERU. Tak to mi nestačilo ani na Tarantina, filmu nemůžu upřít výbornou hudbu, pár vtipných tarantinovských momentů a dobré herce, to jako Jackson je prostě klasa. Nebavilo mě to, zdlouhavé a bez příběhu.

• 4.2.2016  08:01
    Stoker (2013)

No to byla hovadina.

• 8.9.2015  22:03
    Laggies (2014)

Moc příjemný film o životě, romantika, dramatické chvilky, moc se mi to líbilo. A hlavně měl film trojté kombo! Protože já miluju Rockwella, Moretz a Knightley! Takže nic lepšího tu nemohlo být, na 5* to asi není, ale určitě něco, na co se ráda podívám znova, moc milá atmosféra a hezký konec, jak jinak. Žehnám Americe! :D

• 26.8.2015  21:48

Tak za prvé si musím udělit zlatého bludišťáka za to, že jsem to dokoukala, protože jsem srab největší a tohle prostě nedávám :) ale zvládla jsem to! Jinak průměrná hororová kravina, která je přitažená dost za vlasy a já věřim na leccos :D Poslední scéna hodně hustá.

• 25.8.2015  21:39

So good! :) Člověk by si řekl, že jeden z mnoha mnoha dalších romantických komedií, které končí předvídatelně a neurazí ani nenadchnou. Ovšem tohle je jinej level, velmi vtipné, svižné, trapné scénky, chování Britanny Murphy... no prostě je tady totálně boží! :) Film jako celek je moc milý a roztomilý kousek, kterých by mělo určitě být víc! Britanny je asi nějaká neteř Audrey Hepburn ne? :D Co mě mrzí na tomhle film ale nejvíc, je že svět ztratil takovej talent jako je ona.

• 25.8.2015  18:54
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Po první sérii hodnotim velmi kladně, je to ten typ seriálu, že si pustíte první díl a pak u toho strávíte 2 dny... :D ehm.. No každopádně těmhle dvoum parťačkám který se tak suprově doplňujou - musim dát plnej počet, baví mě, ten humor mi prostě sedl a přijde mi pěkně vymyšlený že se vždycky sečtou jejich ušetřené fufníky :)

• 20.8.2015  22:25
    Rezistence (2015)

No rozhodně mi to přišlo o trošičku horší než jednička, ale proč tomu nedat 5*, z toho nápadu celkovýho jsem nadšená, z Trisiných krátkých vlasů taky, některé scény perfektní: SPOILER: nečekaná bitka u stolu, ,,smrt" Tris, zachránění Christiny a mnoho dalšího, nehledě na to, že ty efekty byly tentokrát na uplně jiným levelu. Co mě zas dost překvapilo, bylo postavení Petera v tomhle filmu, nehledě bratra Tris. Trošku už překombinované, ale budiž, prostě podle předlohy. KONEC SPOILERU: _______________________________________________________________________________________________Ovšem zas mi přijde, že Watts je tu totálně navíc a ještě to zahrála jak kdyby byla před kamerou poprvý, ale to mi film nezkazí, jsem tak natěšená, až si to přečtu, celou tu řadu.

• 17.8.2015  21:57
    Machete (2010)

Tohle mě bavilo, krvavý, svižný, akční, samý sexy baby a do toho Trejo s jeho vraždivým pohledem. Sice mě nejvíc asi zaujalo to, že někdo tak ošklivý a zjizvený dostane každou prdelku, která projde kolem. A jako jít na někoho se strunovou sekačkou, to už chce koule! :D Ve filmu udělali z každého nástroje zbraň, netřeba komentovat, že Trejo si poradí s jakoukoli, jen jeho miláček je mačeta. A jako nezlobte se na mě, ale v 66 letech kolik mu je v tomhle filmu, umět takhle nakopat každýmu zadek a ještě mít tělo ne na umření, si už zaslouží obdiv! PS: Zapomněla bych na odporného neherce Segala, kterého nemůžu ani vystát :D ještě že tam byl tak málo, tlustý prase.

• 12.8.2015  21:49

Moc mě potěšilo pokračování, protože jednička se mi moc líbila. Jediný co se mi nelíbí, je momentální trend, kdy si pokračování filmu režiséři přehazují jako horký brambor a nikdo u celé série nezůstane - nevydrží, nevim proč.. ale budiž :) naštěstí to nebylo poznat. Impozantní hudba, skvělý záběry, Caesar vyspělý a moudrý, se svou rodinou, dětmi... perfektní náhled na důvěru a přátelství mezi dvěma rasama. To, že i mezi opicemi může být svině, i mezi lidmi. Pěkně akční, dechberoucí podívaná která prostě nenudí. Trošku jsem se bála stopáže, protože přeci jen furt opice, ale byl to mazec. Jako je bitka mezi Kobou a Caesarem nebo poslouchání hudby po letech a nehledě na neuvěřitelné zachycení emocí ve tváří ,,apů".

• 4.8.2015  21:56
    Hezké sny (2007)

Ani nějak nevím co k tomu napsat, celkem mdlé, Danny Devito podle mě uplně navíc, Gwyneth Paltrow tady byla vyloženě ošklivá a protivná, vlasy předlouhlý byly strašný, jak stará-mladá panna s čočkama navíc, no prostě fuj, nevim, film jako celek celkem příjemnej, ale jinak se to táhlo a konec mě nějak nedostal.

• 3.8.2015  22:14
    Pět žen (TV film) (2011)

Nato, o jaké téma se jedná, si myslím, že film mohl být klidně vážnější a za druhý určitě dát víc prostoru každé hrdince, takhle to bylo na můj vkus až moc rozházané a tím pádem se emoce moc nedostavily. Proto zastávám neutrální postoj.

• 3.8.2015  22:12

Film má potenciál, ale využil ho tak napůl. Role Renné by mohl být mnohem zajímavější, když by se víc rozebrala celá nehoda a víc život samotné Jane, či přátelství s Joeym. Takhle to byly takové chaotické útržky, mezi nimi pár dobrých scén, či vtipných momentů, ale bohužel herci, kteří mají tolik co nabídnout, tu neměli moc prostoru se ukázat.

• 3.8.2015  22:11

Sandru sice miluju a i tady ,,stalkerku" zahrála skvěle, ale příběh vlastně o ničem, vtipné scény mě prostě nepřišly k smíchu a konec který měl celkem vážnější stránku, tak byl málo nato, aby to zachránilo film jako celek. Bohužel...

• 20.7.2015  21:55

Asi půjdu proti proudu, ale mě to nepřišlo vůbec špatný, prostě několik dějových linií do sebe aspoň nenudily, bylo to milé, dojemné, a celkově takový že se vcítíte do situace. Mě to tak nějak sedlo do nálady a nějak nechápu že to má tak málo, jsou horší trapárny. Pobrečela jsem si.

• 24.6.2015  21:39

To se mi tedy tuze líbilo... milé, ano prvoplánové, ale to asi jako každej romantickej film, kde hned prokouknete scénař a jak to asi dopadne... :) Každopádně oba herci sympatičtí, Amy mám ráda. Mimochodem, kdo by nepropadl jeho očím, no? :) moc hezké, poplakala jsem si :D

• 23.6.2015  21:38

Oddechovka, bohužel mi nenabídla tolik, co jsem čekala, koukala jsem na to kvůli Portman, ačkoli mi přijde, že se sem nehodila, ona je prostě stvořená na to hrát dramatické role. Co mě opravdu štvalo byly nepovedené střihy, kdy měla Natalie vlasy pokaždé jinak, nejspíš párkrát paruka, jindy její vlasy, nebo si to neumim vysvětlit.

• 17.6.2015  22:24
    Nezlomný (2014)

Angelino! Nikdy bych si nemyslela, že tohle řeknu, ale jsi dobrá! Skvělé scény, výborně natočené utrpení, opravdu jsem to prožívala s nimi... A opět jsem ráda, že jsem si nic k filmu nečetla... protože o to víc mě potěšilo, že je to natočeno podle skutečné události... Skvěle zpracované válečné drama.

• 17.6.2015  22:20

Vcelku dobré téma, drama jako takové natočeno velmi dobře, postupné zhoršování nemoci atd... ovšem nějak jsem se neuměla vžít do hlavní hrdinky, což mi jindy nedělá žádnej problém, ani nezpochybňuju výkon Julianne, byla výborná, jen to prostě u mě nestačilo na nic lepšího než na lepší průměr.

• 17.6.2015  22:19

Krásný animák, překvapuje mě, kde furt berou ty nápady, že se zase dokázalo udělat něco nového. Jiného. Velký palec nahoru, tohle mě hodně bavilo.

• 17.6.2015  22:19

ANO! Můj oblíbený režisér nezklamal a přišel znovu s neotřelým nápadem a natřel to všem! Bomba věc tohleto, Firth tomu dodává trochu dospělosti a elegance, zato mladý herec zas svěží talent a vtip. Velmi chytlavé, svižné, zajímavé. Všechno to mělo. Pecka pecek.

• 10.6.2015  22:16
    Camp X-ray (2014)

Hodně kontroverzní téma, což mě baví... Po shlédnutí jsem dost přemejšlela, jestli si to zaslouží 4* nebo míň, nebo jak. Nejen,že mám hrozně ráda Kristen Stewart a nechápu, že někdo může tvrdit, že tady nehrála. Když to co předvedla, ještě nepředvedla. Každopádně k samotnýmu tématu - rozhodně zajímavá volba, ale zároveň trošku bič na režiséra - protože kritika je logicky velká. Já obecně nemám ráda globalizaci čehokoliv, házení určitých lidí/národu do jednoho pytle, ačkoli to sama někdy dělám, tak to nerada slyšim, proto jsem měla cítění pro situaci i hlavní hrdinku. Furt jsem člověk z masa a kostí a mám srdce. Jinak symboličtější konec asi dát nemohli. Nádhera.

• 21.5.2015  21:54
    Whiplash (2014)

Naprostý skvost. Na tohle člověk nemusí být muzikant, aby to ocenil. Netřeba slov. Po shlédnutí tohodle filmu vim jen, že chci s mladým talentem vidět naprosto všechno :)

• 11.5.2015  21:53
    Diana (2013)

Film, na který jsem byla dost zvědavá. Ovšem ne uplně zdařilý, především příběh tohoto formátu, by měl být vyprávěn jako celek a ne jako jeho jedna linie, což je určitě škoda. Nic proti Naomi Watts, jen kdyby byl snímek zachycen jinak. Pár emocionálních chvilek tu bylo, ale zas dost zbytečných scén. Stopáž filmu by mi nevadila, pokud by obsahovala mnohem, mnohem víc. Co tenhle film dokázal, je, že se nemůžu dočkat až sednu nad knihu o NÍ.

• 29.4.2015  22:06
    Dort (2014)

Výborné drama, kde Jennifer Aniston předvádí nejlepší výkon své kariéry. Skvěle vypjaté scény a emoční výbuchy. Co se mi líbilo, bylo že první hodinu filmu nevíte, co se Claire stalo a o to víc mě zajímalo, co nám režišér dál nabídne a poodkreje. A poslední scéna je přesně taková ta třešnička na Caku :)

• 27.4.2015  21:53

Za mě průměr, ačkoli film má pěknou atmosféru, barvy, hudbu. A především obličej Michelle Williams. Střídají se tu dobré scény a dobré dialogy, ale bohužel se neumim odprostit od hlavního námětu tohodle filmu... ano pokušení... ano stará láska rezaví a nová láska se stane časem stará... Nevim, nedotáhnuté...

• 26.4.2015  12:53

Hodně slabé, bohužel i když jsem fanynka muzikálních filmů, tak písničky byly nechytlavé, příběh byl zbytečně překombinovaný a obecně děj nezáživný. Vyzdvihuji pěvecké fondy všech herců a pár vtipných záběrů či momentů, bohužel tenhle film je zbytečně dlouhý, utahaný...

• 23.4.2015  09:34
    Noe (2014)

Musim říct, že tahle verze se mi líbila, protože ukázala mnohem víc logických a zajímavých spojů než v předchůdcích tohodle příběhu. Herecky to bylo výborné, film nabízí krásné scenérie, zajímavé triky - jako jsou obři, celkem spád. Chvilkový náboženský fanatismus až řekla bych, mi vadil, ale budiž, scény s dědkem na lodi taktéž, to byla slabší část, konec zas dobrý. Jako celek hodnotim kladně a bod navíc film získal za to, že postrádal ,,rozhovory s nebem (Bohem)" :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10