Mladá dáma (2024)

2 dobrí herci, konkr. herečky - obe kráľovné. Zbytok je nemastný neslaný. Okrem MBB, ktorá je už tradične v póze "drzo namyslená", hoc aj mne ako žene je jasné, ktoré scény sú vyložene určené, aby si ich chlapci púšťali opakovane. Drak pekný, hoc hlúpy. Fajn kostým. Príbeh urazí len trochu. Nenudila som sa, aj keď drvivá vačšina akcie je len "bolestivo padám".

Code 8 (2019)

Na televizny film adekvatne ok.

Sight Unseen - Tess (2024) (epizoda)

Nenadchne, neurazí. Zabudli nahodit cliffhanger, takže to asi nechám takto a budem to brať ako filmík. Plot: Detektívka stratí zrak počas naháňačky únoscu s obeťou, čo si ale odmieta nechať na svedomí aj ako civilistka, takže vyzbrojená kamerkou a handsfree s novou longdistance kamoškou sa snaží prípad predsa len vyriešiť.

Povýšení (2024)

Slabucky odvar, s hrdinkou, ktorej nie je lahke fandit.

Aquaman a ztracené království (2023) odpad!

Asi to nemám šancu dopozerať, naťahuje ma z každej vety, čo vyslovia, a že ich vyslovujú početne. To ten scenár nikto nečítal?

Ptáci stěhováci (2023)

Milé, zábavné, veselé, akčné, farebné, s príbehom. Ako jednorázovka perfektné.

The Beekeeper (2024)

Oldschool, 1 týpek lepší než 200 profíkov. Akcia možno neinovatívna, zato jej je asi 90 minút, takže sa nemožno sťažovať. Nie-náhodný divák dostane, po čo si prišiel.

Argylle: Tajný agent (2024)

Neni to jazda celu dobu, ale ked je to jazda, tak je to JAZDA. Urcite v buducnu pozriem znova, ked budem mat chut na megafarebnu prestrelku.

Gray (2023) (seriál)

Do polky: Po pilote clovek da sancu, hovori si, ako sa to rozbehne. Po dalsej epizode, ktora sa vlecie, si povie ok, sice to nedava velmi zmysel a nic moc sa nestalo, ale urcite to potom nejak zapadne do vacsieho cool celku. V tretej sa vacsinu casu opat len trpezlivo rozprava a jedina akcia nedava ziaden zmysel. V stvrtej uz je clovek nakupeny na to, ze teda je drsnacka a manipulatorka, ako nam od zaciatku len tvrdili, ale stale je to proste len stara udrziavana pani, ktora sa snazi svojou tichou pokludnostou nenapadne vystresovat ostatnych, a oni ju nechavaju. Dokopy: Nenapada mi, preco by som to niekomu odporucila sledovat. Aj ja asi prestanem.

Gray - Tagg (2023) (epizoda)

Furt dokola podobny pomalicky princip.

Ovládací panel
119. nej uživatel Slovensko