aallccaapp

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 29.1.2013  11:14

Proč Hořící Keř?... Mojžíš zatím pásl ovce svého tchána, midiánského kněze Jetra. Jednou, když vedl stádo hluboko do pouště, přišel až k Boží hoře Oréb. Vtom se mu v ohnivém plameni z prostředku keře ukázal Hospodinův anděl. Mojžíš se podíval a hle, keř planul ohněm, ale nebyl stravován. Řekl si tedy: „Musím tam přece jít, abych viděl tu velikou podívanou – jak to, že ten keř neshoří!“ Když Hospodin viděl, že se Mojžíš přichází podívat, zavolal na něj Bůh z prostředku keře: „Mojžíši! Mojžíši!“

• 27.10.2012  22:03
    Skyfall (2012)

Takový "Sám doma" pro dospělí...

• 19.9.2012  10:34

WOW !!!!

• 21.11.2011  11:20

Celé je to nedomyšlené!! Kdo byl ten chlap co dal hlavnímu hrdinovy tolik času? Kdo byl vlastně ten jeho táta? Ják se znal s hlavním hlídačem času? Kdo byl hlídač času? Proč to dělal 50 let? Jaktože po takový době co s tím pracoval, zapomněl na svůj vlastní čas? Celý systém byl dost nezabezpečený na to že to bylo z budoucnosti... stačí někoho chytit za ruku a máš jeho veškerý majetek - blbost!! Policejní auta v budoucnosti nemají vyhledávaní pomocí GPS? A HLAVNĚ SAKRA JAK CELÁ TA HRA S ČASEM VZNIKLA??

• 3.10.2011  13:30
    Alois Nebel (2011)

Nuda, trapné, bez děje!! Sice pěkná animace, ale ani za za tu si kvůli zbytku nezaslouží ani *.

• 20.9.2011  15:53
    Srbský film (2010)

* za odvahu natočit takovou sračku.

• 20.9.2011  15:53
    Mami, ožeň mě (TV pořad) (2011)

Nejdřív Farmár hladá ženu a teď toto - lepší než většina komedií!!! :-D

• 20.9.2011  12:03
    Dobrý voják Švejk (1956)

Prostě jsem tomu trapnému "humoru" nikdy nepřišel na chuť - ani trošku!!!!

• 28.6.2011  22:58

MEGA NÁŘEZ!!!! IMAX RULEZZ!!!!!!! KevSpa neberete vůbec vážně, asi viděla uplně jinej film, nebo se někde po cestě z kina bouchnula do hlavičky, protože první hodinu se tam toho uděje opravdu hodně a akce prakticky nekončí celou dobu!! Tohle není biják pro ty rádoby náročné diváky na které si tady většina trapáku hraje!! Nechápu proč vůbec na takovéhle filmy koukáte... Jeďte raději do K.V. koukat na dokumenty o feťácích a šlapkách a pak se rozplývejte nad tím jak to zasáhlo vaší duši.

• 10.5.2011  10:53
    Děvčátko (2002)

Mega nesmyslná slátanina trapnosti s ubohostí!!!

• 10.5.2011  10:51
    Karamazovi (2008)

Větší hovadina z české produkce je už snad jen toto: http://www.csfd.cz/film/46339-devcatko/

• 13.4.2011  10:43

SPOILER A jak to teda dopadlo? :-) Byla ta čtvrtá bomba nebo ne?? :-) Celkově ten konec nic moc. Chlap, kterýho 2 dny non stop mučí by nebyl schopnej vstát ze židle a vzít chlapovi pistoli. Navíc bez prstů se blbě střílí... Ale jinak super film!!

• 24.3.2011  11:33

Těšil jsem se na nářez ve stylu RocknRolla ale omyl.... Utahané, nudné, s bezvýznamnými dějovými odbočkami. Hrozná náhoda, že zrovna den po propuštění z vězení mu zabijou kamaráda. Proč to byl jeho kamarád? Proč šel sakra pracovat k tý "celebritě"? Co vlastně pro ní dělal? Proč byla ta ženská celebrita? Proč ty kluci zabili toho dědka? Čím se hlavní hrdina proslavil, že ho zná celý Londýn? To se nikdy nikdo nedozví :-) A co jako měli být ti paparazzi??? VELKÉ ZKLAMÁNÍ!!!!

• 21.2.2011  14:21
    Cizinec (2010)

Trapně předvídatelné, nudné, bez akce a k tomu jedna anorektička v Benátkách...

• 21.2.2011  10:30

Hlavní hrdina, tedy Jesse mi je hrozně nesympatickej a štval mě i v Zombielandu, takže když jsem koukal na film poprvé, vypnul jsem to asi v půlce. Včera jsem tomu dal druhou šanci, byl jsem lépe naladěn a musím konstatovat, že to není zas taková kravina :-)

• 11.2.2011  12:03
    Saw 3D (2010)

Celá série je výborná!! První díl naprosto úchvatný! Žádný z dílů pro mě nebyl zklamáním a tento poslední zrovna tak. Klidně by ani nemusel být ve 3D. Prostě se mi hrozně líbí jak tvůrci pracují s napětím, časem a jak to všechno do sebe vždy nakonci pěkně zapadne. PARÁDA!!!!!! Moc nechápu takové množství záporných hodnocení - PROČ LIDI SAKRA KOUKAJÍ NA SEDMÝ DÍL NĚČEHO, CO SE JIM NELÍBÍ UŽ OD DRUHÉHO DÍLU???????

• 9.2.2011  18:42
    Na doraz (2010)

Pařba pro mě byla jedna z nejlepších komedií za poslední roky, ale tohle se tomu bohužel ani nepřibližuje. Skvělí herci, ale scénář prostě špatnej. Pár dost přehnaných věci, jako třeba útěk mexické policii, nebo ke konci scéna se zbraní. 50%

• 7.2.2011  16:52
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Není ten hlavní turek náhodou Semir z Kobry 11? :-)

• 7.2.2011  11:31
    127 hodin (2010)

Vcelku o ničem. Že si nakonec uřízne ruku věděli asi všichni předem, takže žádné překvapení/zaplétka se nekonalo a pasáž před finálním uřiznutím ruky, kdy má halucinace (nebo co to mělo bejt) se nedala sledovat.

• 28.1.2011  00:30
    Na vlásku (2010)

Za ty písničky jednu * dolu, jinak super!

• 16.1.2011  01:58
    Skyline (2010)

Ten konec je fakt moc!! :-)

• 12.11.2010  16:52

Pedofilní úchylnej feťák, nic víc.

• 11.11.2010  16:52
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Takhle si představuju upíry a ne ty trapáčky ze Stmívání. Ale bohužel třetí série a další a další bytosti (vlkodlaci, víly, měňavci na pumy, gay-mág) mě už tedy nebaví.

• 29.8.2010  15:02

Počátek je zapomenut, tohle je FILM ROKU!

• 28.7.2010  17:15

Tohle bude PECKA!! HBO se opět vytáhlo.

• 28.7.2010  17:12
    Avatar (2009)

Hmmm, hezký pro oko, ale jinak vlastně nic moc. I tak musím dát 4* protože mě to dost bavilo :-)

• 24.7.2010  15:19
    Počátek (2010)

Tohle asi budu chvilku vstřebávat. 3*

• 23.5.2010  12:46
    Kick-Ass (2010)

Kam se poděl veškerý vkus? Jak takovýhle "film" může mít 85% a Watchmeni 79%?? Nebo třeba Souboj titánů 54%? Už se mi dlouho nestalo, že bych nedokoukal film do konce, ale tady jsem tak-tak vydržel cca do 1/2, zbytek jsem projel v cca 2minutách což jsem vůbec dělat nemusel... JEDEN Z NEJHORŠÍCH FILMŮ CO JSEM KDY VIDĚL!!!

• 7.5.2010  10:24

Pěkná oddychová komedie v v krásném prostředí.

• 16.4.2010  15:05

Jsem naprosto spokojen! Nevím co všichni očekávali, že je hodnocení tak nízko, ale já počítal s antickou řežbou a velkolepými efekty, což jsem také dostal.

<< předchozí 1 2