viperDavid

okres Praha
naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 23.4.2017  15:24

Dost připomíná filmy z 80 let. Možná začátek 90. Na to, že je to z roku 2011 tak trošku přestřelily, ale zachránila to krása Tresy Palmer a brečící Chris Pratt :)

• 22.4.2017  21:24
    iBoy (2017)

Hodně zajímavý příběh, bohužel špatné zpracování. Líbila se mi Maise Williams, která roste do krásy. Pěkně to i zahrála, ale iBoy byl takový trapňák. I to anglické ghetto bylo takové moc moderní, ale zase krásné záběry na město. Takový protiklam.

• 22.4.2017  19:30

Netflix tímhle trožku ujel. Měl to být cool dokument o mladých děvkách, ale bohužel to bylo jen o mladých děvkách. Zajímavé byli jen titulky a zpracování a možná úryvky rodin. SPOILER "Táta mladé děvce - budu na tebe vždycky hrdý ať děláš co děláš" KONEC SPOILERU. Trošku hrané ne ?

• 17.4.2017  20:48
    Sleepless (2017)

Tyhle akční pecky už jsou za zenitem. Dnes už to chce víc nápadu, tohle bylo průhledný jak zrovna vyčištěné okno. Potencionál by to mělo, ale hodně scházelo.

• 9.4.2017  21:37
    Lupiči (2015)

Nebylo to moc zajímavé. Francouzi umí skvělé komedie, ale u akčních filmů zaostávají. Tohle by bylo dobré tak před 20 lety, teď je to víc nudné. Docela škoda, potenciál by to mělo.

• 8.4.2017  20:58

Četl jsem tu komentáře jak se to moc nepovedlo, a že je film místama nudný. Je mi to šumák, stejně jsem se chtěl podívat a to rozhodně nejsem fanoušek fotbalu. Pelé se ale povedl a mám z toho opravdu radost. Skvělá podívaná i pro nefanouška, skvělý hudební doprovod a vůbec, perfektví atmosféra. Hodně moc mě překvapil právě mladý Pelé (tím myslím dětskou roly). Prostě se musíte podívat a až potom suďte

• 8.4.2017  17:18

Já ani nevím co k tomu napsat. Ben Affleck to asi nemyslel zle, ale takovýcho filmů "zasazených do bouřlivých 20. let" už bylo. Líbila se mi Zoe Saldana, moc jí to slušelo, zbytek ale stál za starou bačkoru. Hlavní hrdina, nechtěl být gangstar, což přesně byl a snažil se být ten hodný, což přesně nebyl. Ono to zas tak desné nebylo, ale taky ne perfektní. Co se dá dělat.

• 4.4.2017  22:14

Asi nemá cenu předstírat, že Collateral Beauty je postaven na citech. Bohužel i na smrti zrovna tam, kde to lidi jako já hodně prožívají. Buduli ale hodnotit objektivně asi nejvíc se mi líbila postava "lásky" Keiry Knightley, vyrostla z ní krásná herečka. Will byl vždycky opravdovím hercem až na nějaké ty úskoky stranou a tady to jen dokazuje. Velmi pěkná podívaná

• 27.3.2017  23:06

Mel Gibson se vyznamenal. Natočil velice kvalitní válečný drama. Hluboce pochybuju, že by Desmon byl až takovým člověkem a vojákem, zvlášť pokud věřil na takové hovadiny jako je "bůh" - klidně mě proklínejte. Ale pokud ano, pikolík to rozhodně nebyl. Každopádně film stojí za vidění, protože jde o opravdový film, kterých se dnes moc netočí.

• 27.3.2017  17:32

Líbil se mi jen začátek a konec. To není moc.

• 27.3.2017  13:36

Tak tohle nedopadlo moc dobře. Pokus tam byl, ale hodnotit musím hodně špatně, protože to nemělo krom nudy vůbec nic. Dokonce ani "erotické" scény nebyli moc žhavé a přitém Kristen Bell je tak hezká holka. Zklamání jak prase

• 26.3.2017  11:22
    The OA (TV seriál) (2016)

Hodně zvláštní příběh se skvělou Brit Marling. Člověk se musel místami smát, ale konec byl dokonalý. Parádní podívaná. Jedinou vadou na kráse byl otevřený konec a pár nevysvětlených věcí

• 24.3.2017  20:30

Je trošku s podivem, že se nad těmito filmy rozmnožují stovky rodin. Hvězdný války ať je podtitul jakýkoliv prostě přitáhne do kin ohromné množství diváků ať jsou s předkusem či ne. Rogue One je taková hvězdná klasika obohacená surovým zvukem laserového meče a skvělou byť jednoduchou zápletkou. Nemůžu to hodnotit nějak nadpřirozeně i když tak film působí, prostě nejsem TEN fanoušek. Ale místo si to u mně najde.

• 20.3.2017  22:28

Tak to mě hodně dožralo. Krutě útočí na city a dost se mu to daří. Člověk pak ani neví, jesli se mu chce brečet nebo smát, ale to byl třeba i záměr. Musím teda taky říct, že jsem na tento druh filmu neměl náladu, ale nakonec jsem za to rád. Prostě se nakonec musí vidět.

• 19.3.2017  22:09

Tak jo no, jednou jsem měl holku. Byla krásná, milá, sexy. Její prsa a postava byla výstavní, ale když na to došlo, bylo to jak přejíždět vlak. Asi tak na mě působyli bitky ala Scott Adkins. Luxustní Boyka, šel do tří béčkového filmu a místo kopanců do krku to bylo jako komance do meruny. Těžká ztráta.

• 11.3.2017  20:58
    Příchozí (2016)

Velké překvapení. Kdyby mi někdo řekl, hele tady máš film, kde se děje jen to, že se budeš učit omalovánky, asi bych mu plivnul do vlasů a rozmazal to jako gel. Amy Adams umí být velmi krásná a přesvědčivá paní doktorka. Hudba do filmu sejela jak poklička na hrnec a i když Jeremyho bych asi dokázal vyměnit, můžu s klidem v srdci říct, že jsem velmi spokojen.

• 11.3.2017  16:02

Děsná kravina, ale John Cena na konci je boží :)

• 9.3.2017  23:29
    Pasažéři (2016)

Naprosto skvělé. Nevidím žádnou velkou skulinku ani kráter proč bych měl hodnotit špatně. Nenechal jsem se ovlivnit a podíval se na jízdu nezaujatě. A jsem velmi, velmi potěšen. Příběh špíca, hlavní postavy velmi dobré. Parádička

• 28.2.2017  20:56
    The Escort (2015)

Moc hezky se na to koukalo. Takové nevinné divadílko s hodně sexy Lyndsy. Michael Doneger mi celou dobu připomínal Dylana O'Briena, ale na tom až tak moc nezáleží. Prostě pěkná podívaná i přes ten tuctový konec

• 27.2.2017  20:46

Přiznám se, že mě konec mile překvapil. Nechal jsem se totiž unést místními komentáři, že film je hodně podobný na klubu rváčů. Ale nechal jsem se hacknout. A jelikož jde navíc i o mou krev, musím hodnotit jedině kladně.

• 25.2.2017  17:44

Miles Teller je multi herec, ale na roly boxera jsem ho netipoval. Nakonec to asi není ani tak o boxu, jako spíš o odhodlání a tak se to docela povedlo. Pravda je, že film stojí na silném příběhu a tím si zaslouží vyšší hodnocení. Boxerské záběry jsou vás však nechají chladným.. I tak velmi dobrá práce

• 22.2.2017  20:37

Film jako každý jiný novinářský s příchutí, hovno se stane. Elizabeth jindy krásná, občas vypadala, jak kdyby ji voprcal párek v rohlíku a poďobanej Jeremy, kterej jí tři bloky před tím vojel. Díky tomu je ze senzačního skandálu jen slušné drama. Pravdu už dnes nikdo nehledá a když Levinská řekla, jo roztáhla jsem nohy, bylo po příběhu. Ale koho to překvapuje.

• 16.2.2017  21:05

Symatický film, ale zas ne tak zvláštní. Podobných romantických osudů už to bylo víc. Super Je Ondřej Vetchý, ten se mi líbí snad ve všem. A Petře to teda taky dost slušelo, to je pravda. Jinak slušný průměr

• 13.2.2017  22:52

Tak asi budu za kokota, ale tohle je na mě moc dimenzí. Luxusní začátek pohltila hnusná zkažená atmosféra a ten titulkový konec byl víc směšný než užitečný. Já tu vždy píšu, že nenávidím otevřené konce a tady byli hned dva. Jako fakt běžte do háje, tohle si mohli tvůrci odpoustit

• 10.2.2017  22:40

Jeden z těch filmů, které nerad hodnotím, protože jsem četl knihu dříve, než viděl film. A kniha je tak o milion řádů víš. Emily teda hrála tu hnusotu docela dobře, to se musí nechat, ale bohužel tam opomenuli tolik liniových dějů, že to bylo jen jak pozdrav. Musím však přiznat že se mi líbila Haley, taková ta správná mrcha co chce píchat každej chlap, ale jen vojenský hovado s ní chce žít.

• 8.2.2017  21:15

Bohužel příliš předvídatelné. Ale určitě zajímavé a místy vtipné. Líbila se mi Virginie Efira, moc si jí nevybavuju z jiných filmů, ale touhle rolí se mi asi zapamatuje dobře. Jinak hezky natočené, hlavně proto, že Jean není trpaslík :)

• 5.2.2017  22:35

Některé filmy se prostě nepovedou a tenhle je jeden z nich. Dívat se na to je ztráta času, věřte mi. Hrozně chabé a trapně zahrané. Ani to nemělo logiku...spoiler ... vycvyčený zabiják s poloautomatickou puškou si neporadí s lukem a šípem od kluka co jednou trefil srnku velkou jak stodola.... Ne fakt trapný

• 4.2.2017  19:15

To mě teda zklamalo, další film, který upadne v zapomění. Tony Jaa pořád šuká první ligu, ale se špatným filmem a ještě špatnějším Lundgrenem toho moc nezmůže. Docela otrava a děsná nuda.

• 28.1.2017  20:40
    Westworld (TV seriál) (2016)

Asi má obrovský potenciál, ale místama se začíná divák nudit. Celkově všech 10 dílů bude pravděpodobně dost lákavých a zatím jsem usnul u třetího, ale vydržím. Celkem mě totiž zajímá, kam to všechno zpěje a pak ohodnotím

• 27.1.2017  23:15

Tak to byl teda mazec. Čekal jsem následky, ale tohle ne. Nevím jestli mám plakat jak malé dítě, nebo schvalovat každé hnusné rozhodnutí, které musí "někdo" udělat. Rozhodně poutavé, z druhé strany Potěšilo mě, že tam hrál záporák ala kapitán philips a jako jahůdka na dotru mr. mrakodrap z die hart :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24