Ďábel v těle (2012) odpad!

Když diváka za celý film zamrazí jenom kvůli štěknutí psa, tak je asi něco špatně.

Mazací hlava (1977)

Když jsem byl malej, měl jsem občas hnusný noční můry. ''Díky'' tomuto filmu jsem si je znovu prožil...

Avatar (2009)

Bezpochyby jeden z nejlepších/největších filmů současné doby! Samozřejmě na tom velikou roli hraje právě technické zpracování, se kterým si Cameron opravdu vyhrál. Po pouhých pár minutách jsem si zamiloval rozmanitý svět Pandory a rozkošnou ''Na'viijku'' jakbysmet! :) Nechybí zde akce, emoce a ač je zápletka v podstatě velmi jednoduchá, byl to pro mě obravdu silný zážitek.

Noční můra v Elm Street (1984)

Originální nápad na natočení filmu. Dokoukal jsem ho však pouze z nutnosti, a myslím, že ani usnout by mi u toho nedělalo problémy :-).

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nemůžu se tohodle seriálu nabažit. Těším se na další díly protože vím, že ''It's gonna be legen...wait for it...dary!''

Saw 5 (2008)

Jsem fanouškem série Saw a tak bych si neodpustil, nedat mu alespoň 4 hvězdičky.

Tropická bouře (2008)

Film má velmi dobré obsazení, které je ale bohužel místy nevyužité. Tropic Thunder má fantastický rozjezd, bohužel později už lehce zaostává. Napraví to ale konec, který se opravdu povedl. 4* kvůli obsazení, a skvělému nápadu na tvorbu filmu.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Fantastický snímek. Plno filmových fandů zde na CSFD považuje Vykoupení za ''nejlepší film'' a já s nimi musím pouze souhlasit. Darabont mi doslova vyrazil dech a já říkam jen ''BRAVO''.

Anakonda (1997)

Nudné béčko s tragickými hereckými výkony, u kterého jsem se spíše smál než bál...

Temný rytíř (2008)

Film mě velice nadchl. Výborné herecké výkony a spousta akce, u které se ani vteřinku nenudíte. Nejvíce mě potěšil výkon Ledgera, na kterého jsem se obzvlášť těšil, a který mě nezklamal. Skutečně film, jak má být.